BIRLIK

BiRLiK – торгова марка компанії EVCI PLASTIK. Це одне з найбільших підприємств в Туреччині, яке виробляє товари з поліпропілену.

В Україні продукція компанії в основному використовується в великих сільськогосподарських підприємствах. Шпагат BiRLiK використовують для зв’язування тюків сіна або соломи, а також для підв’язки рослин.

Якість продукції відповідає стандарту ISO 9001: 2000. Вироби екологічно чисті, безпечні для людини та навколишнього середовища.

BiRLiK: канати та шпагати високої якості

Використання поліпропіленового шпагату в сільському господарстві зумовлено його стійкістю до атмосферних явищ. Він не піддається гниттю, на нього не впливають кислоти та луги. Для зв’язки й упаковки товарів канат з поліпропілену підходить більше, ніж канат з органічних матеріалів.

Продукція компанії також застосовується в судноплавстві, будівництві, рибної ловлі та рукоділлі. Купити товари ТМ BiRLiK гуртом особливо вигідно для південних регіонів, в яких дуже розвинене сільське господарство.

Продукція Бірлік є високомаржинальною її можна замовити до початку сезону врожаю, коли вона буде користуватися найбільшим попитом.

У каталозі товарів Бірлік представлені:

  • Тюковочний шпагат. Закуповують сільськогосподарські підприємства;
  • Тепличний шпагат. Використовується великими тепличними господарствами і фермерами для підв’язки рослин;
  • Пакувальний шпагат. Універсальний у використанні;
  • Джутовий канат. Застосовується в будівництві та сільському господарстві;
  • Пропіленовий канат. Використовується в промисловості, так як він міцніше канатів з органічних волокон та стійкий до впливу агресивних хімічних речовин;
  • Джутовий шпагат. Використовується для теплоізоляції, рукоділля та в сільському господарстві.

Всі вироби з каталогу BiRLiK можна купити гуртом в ПІК. При цьому ціна на товар є найнижчою в південному регіоні України.

Кращий шпагат від BiRLiK в ПІК

Офіційний дистриб’ютор BiRLiK на півдні України – ПІК. Всі клієнти дилерської мережі компанії гарантовано отримують доступ до великого асортименту товарів, кращим цінам та компетентного обслуговування.

Завдяки власному автопарку, доставка будь-яких замовлень відбувається в найкоротші терміни. Для населених пунктів Миколаївської, Кропивницької, Херсонської та Одеської областей доставка безкоштовна.

Дистриб’ютором BIRLIK на півдні України виступає Компанія ПІК, яка пропонує придбати пакувальні матеріали гуртом в Одесі, Миколаєві, Кропивницькому, Херсоні та інших містах

Поділиться: