ТЕХНОПЛЕКС

Техноплекс – торгова марка корпорації ТехноНіколь, яка займається виготовленням екструзіонного пінополістиролу.

ТехноНіколь – лідер в країнах СНД по виробництву цього утеплювача. Відмінною рисою їх продукції є застосування вуглецевих нанорозмірних добавок. Вони збільшують характеристики матеріалу, знижуючи теплопровідність.

Виробництво відповідає світовим стандартам якості та екологічним нормам, про що свідчить сертифікат “Листок Життя”.

Техноплекс: теплоізоляційний матеріал широкого застосування

Екструдований пінополістирол це відносно новий матеріал, але він вже широко застосовується для теплоізоляції фасадів, покрівель, підлог і фундаменту. XPS Техноплекс володіє відмінними технічними характеристиками та дозволяє проводити теплоізоляцію практично будь-яких споруд.

Утеплювач Техноплекс купити гуртом можна для утеплювальних робіт на великому об’єкті або для роздрібної реалізації в будівельному магазині. Наявність такого товару в асортименті збільшить прибуток торгової точки, так як пінополістирол позиціонують як дешевий, але не менш якісний теплоізоляційний матеріал.

Найбільший асортимент матеріалів для теплоізоляції тільки в ПІК

Офіційний дистриб’ютор Техноплекс в південному регіоні України – ПІК. Дилери компанії купують будь-який товар за ціною від виробника в будь-яких обсягах. Сучасні складські приміщення дозволяють зберігати велику кількість товару в ідеальних умовах.

Великий автопарк забезпечує швидку та надійну доставку вантажів, включаючи замовлення великий тоннажності. Клієнти з південних областей (Миколаїв, Одеса, Херсон, Кропивницький) отримують безкоштовну доставку.

Ставайте дилером ПІК і користуйтеся величезним асортиментом товарів від кращих виробників та розвивайте свій бізнес.

Дистриб’ютором Техноплекс на півдні України виступає Компанія ПІК, яка пропонує придбати теплоізоляційні матеріали гуртом в Одесі, Миколаєві, Кропивницькому, Херсоні та інших містах

Поділиться:

Меню