SAFEGUARD

Safeguard – бренд корпорації Procter & Gamble, під яким випускається антимікробне мило. Старт торгової марки почався в 1963 році в зв’язку зі збільшенням попиту на антибактеріальну продукцію.

З 1966 торгова марка виходить на світовий ринок. У 1967 було науково доведено, що Safeguard вбиває 99.3% бактерій на руках і знижує ризик шкірних інфекційних захворювань на 44%. У 1990 компанія надійно закріпилася на світовому ринку, реалізуючи свою продукцію навіть в Китаї і Пакистані.

У 2008 році Сейфгард об’єдналися з групою партнерів, щоб презентувати Міжнародний день Чистих рук і поширити ідею про те, що чисті руки рятують життя.

Останнім досягненням в розробках стала оновлена антибактеріальна формула GermShield +, яка є в рази ефективніше і безпечніше будь-якого відомого антибактеріального препарату.

Safeguard – мило проти бактерій №1 в світі

Магазини парфумерії та побутових товарів купують мило Safeguard гуртом для розширення асортименту. Бренд представляє кілька лінійок мила, включаючи рідке, для різних типів шкіри і мило для дітей. Тому товари бренду якісно збагачують асортимент.

Якщо ви хочете купити продукцію Safeguard гуртом – звертайтеся в ПІК, так як ми є офіційним дистриб’ютором Safeguard на півдні України. До покупки доступні товари бренду за ціною від виробника.

Дилери ПІК отримують унікальну можливість купувати товари від всесвітньо відомих виробників за найнижчою ціною. Компанія пропонує найширший вибір матеріалів для будівництва, господарства і догляду за тілом.

Замовляйте тільки кращий товар за номером 0 800 21 88 21 вже зараз і розвивайте свій бізнес.

Дистриб’ютором Safeguard на півдні України виступає Компанія ПІК, яка пропонує придбати антимікробне мило гуртом в Одесі, Миколаєві, Кропивницькому, Херсоні та інших містах

Поділиться:

Меню