Rezult

Rezult – український виробник лісопильної таі МДФ продукції. Компанія займає лідируючі позиції на українському ринку і має високотехнологічне виробництво. Завод оснащений сучасним обладнанням від кращих німецьких брендів: Siempelkamp, Homag, Wemhöner, Metso, Buttner, а також прес ContiRoll.

Виробництво повністю відповідає світовим стандартам ISO 9001, ISO 1400. У 2015 році був пройдений комплексний аудит, який підтвердив відповідність цим стандартам.

Компанія постійно бере участь у виставках і рекламує свою продукцію. Останньою з виставок була Inter Build Expo, де був представлений оновлений асортимент ламінату та МДФ панелей.

Rezult: підлогові покриття європейської якості

Купити ламінат Rezult гуртом дуже вигідно, тому що цей вид підлогового покриття дуже популярний в приватному секторі. Доступна ціна, високі технічні характеристики та привабливий зовнішній вигляд роблять вироби Резалт бажаним товаром.

Компанія пропонує широкий асортимент продукції, який включає в себе:

  • Ламінат;
  • МДФ плити;
  • ХДФ плити;
  • МДФ панелі;
  • Пиломатеріали;
  • Паливні гранули.

ПІК пропонує ламінат Rezult купити гуртом. Клієнтам доступний широкий асортимент продукції за ціною від виробника. А для замовників з Миколаївської, Кропивницької, Одеської та Херсонської областей здійснюється безкоштовна доставка.

ПІК: найбільший асортимент ламінату від кращих виробників

Як офіційний дистриб’ютор Rezult на півдні України, ПІК пропонує ексклюзивні лінійки ламінату за ціною від виробника. Вироби відрізняються вишуканим зовнішнім виглядом і обов’язково привернуть увагу покупців.

На додаток ми пропонуємо масу добірних матеріалів для укладання ламінату, а також засоби по догляду за покриттям з деревини (лаки, лазурі і т.д.).

Приєднуйтесь до дилерської мережі ПІК, заповнивши форму нижче на сайті, та користуйтеся доступом до найбільшого асортименту товарів, швидкою доставкою та професійним обслуговуванням.

Дистриб’ютором Rezult на півдні України виступає Компанія ПІК, яка пропонує придбати ламінат гуртом в Одесі, Миколаєві, Кропивницькому, Херсоні та інших містах

Поділиться:

Меню