REEZAK

Reezak – молодий і амбітний український виробник абразивних кіл. Бренд займається виробництвом шліфувальних і відрізних кіл високої якості.

Продукція Різак вже добре зарекомендувала себе на українському ринку та широко використовується не тільки при приватних ремонтних роботах, а й на великих будівельних об’єктах.

Відмінною особливістю продукції Reezak є бакелитова зв’язка складових частин виробу. У порівняння зі стандартною керамічною, вона володіє підвищеними показниками еластичності і пружності. Також відрізні круги Reezak менше нагрівають робочу поверхню.

Reezak: абразиви високої якості для українського ринку

Абразивна різка – один з найпопулярніших методів обробки металу. Доступність, хороша продуктивність і невибагливість до робочого середовища зробили абразивні кола затребуваним товаром.

Абразиви Reezak мають відмінну продуктивність різання та підвищену зносостійкість. Використання матеріалів даної торгової марки забезпечує високу якість зрізу без задирок, припалів і теплових мінливості на оброблюваної поверхні.

Купити відрізні круги Reezak можна в ПІК. Ми пропонуємо кращі гуртові ціни на весь ряд продукції бренду.

У каталозі представлені наступні групи товарів:

  • Кола по металу (відрізні). Застосовуються для різання металевих заготовок різних типів, різання кузованної і армованої сталі, для роботи зі швелерами і іншими матеріалами.
  • Кола по каменю і бетону (відрізні). Підходять для різання практично будь-яких бетонних і кам’яних виробів: цегли, плитки, шиферу, бруківки, бутового каменю. Також вони можуть бути застосовані для створення отворів, різання стін і перегородок.
  • Круги по металу (шліфувальні). Підходять для обробки будь-яких металевих поверхонь.

ПІК, як офіційний дистриб’ютор Reezak, пропонує найвигідніші умови закупівель абразивів на півдні України. Товар завжди є в наявності на найближчому складі і клієнт може купити його в будь-який сезон.

Абразиви Reezak оптом: вигідна покупка для будівництва та бізнесу

Відрізні і шліфувальні круги від Reezak підходять для побутового та професійного використання. Це означає, що вони стануть відмінним доповненням асортименту будівельного або господарського магазину, і так само добре будуть закуповуватися будівельними фірмами.

Компанія ПІК пропонує найвигідніші гуртові ціни на продукцію ТМ Reezak в південному регіоні. Кожен клієнт може розраховувати на доступ до широкого асортименту товарів, підтримку кваліфікованого менеджера, а також на якість товарів, що закуповуються.

Автопарк ПІК дозволяє здійснювати швидку доставку будь-яких вантажів на склад або торгову точку замовника. Клієнти з Миколаєва, Херсона, Одеси і Кропивницького можуть розраховувати на безкоштовну доставку.

Дистриб’ютором Reezak на півдні України виступає Компанія ПІК, яка пропонує придбати абразивні матеріали гуртом в Одесі, Миколаєві, Кропивницькому, Херсоні та інших містах

Поділиться:

Меню