ПРАЙМЕР

Праймер – торгова марка компанії «НЕОНІК-ГРУП», яка виробляє будівельну хімію та оздоблювальні матеріали.

В асортименті бренду представлені оздоблювальні матеріали для різних поверхонь:

  • Грунт для дерева. Захист від грибка і вогню;
  • Грунт-лак для мінеральних поверхонь. Захист від утворення висолів;
  • Пластифікатор для теплої підлоги. Зміцнююча добавка до заливання теплої підлоги;
  • Пластифікатор протиморозний. Підвищує морозостійкість і швидкість застигання бетону.

Грунти Праймер володіють хорошими і корисними характеристиками, а їх основною перевагою вважається низька ціна.

Чому варто купувати продукцію Праймер гуртом?

На виробництві компанії встановлена лабораторія, що здійснює контроль і розробку рецептур і матеріалів. Строго регламентовані параметри дозволяють випускати продукцію тільки високої якості.

Матеріали, використовувані на виробництві, відбираються з натуральної сировини. Добавки і модифікатори закуповуються у виробників, які зарекомендували себе на весь світ: Clariant, Akzo Nobel, Rhodia, Waker, Bayer.

Матеріали компанії використовуються в багатьох будівельних і оздоблювальних роботах, для забезпечення якісного результату. Грунти Праймер купити гуртом можна в ПІК за найкращою ціною на півдні України.

ПІК: бюджетні оздоблювальні матеріали вищої якості

Компанія ПІК – офіційний дистриб’ютор Праймер в південному регіоні. Клієнтам надається можливість замовляти будь-які обсяги товару за найнижчою ціною.

Розвинена логістична система, що включає в себе великий автопарк, дозволяє здійснювати доставку вантажів великий тоннажності до складу або торгової точки замовника. У Миколаївській, Одеській, Херсонській та Кропивницькій областях доставка безкоштовна.

Ставайте дилером ПІК, щоб вигідно розвивати свій бізнес і закуповувати тільки кращі товари. Деталі за телефоном 0 800 21 88 21.

Дистриб’ютором Праймер на півдні України виступає Компанія ПІК, яка пропонує придбати будівельну хімію гуртом в Одесі, Миколаєві, Кропивницькому, Херсоні та інших містах

Поділитися: