Посуд для пікніка

  1. Головна
  2. Посуд для пікніка

ПОСУД ДЛЯ ПІКНІКА

Спеціальна пропозиція на туристичний посуд

ПІК співпрацює з кращими виробниками пластикового й алюмінієвого посуду: Біол, Проліс, Алеана, Консенсус, МЕД, Горизонт і Дрібниці Життя. Продукція цих брендів має відповідні сертифікати якості (УкрСЕПРО, ISO 9001).

У ПІК можна купити такий посуд для пікніка:

  • Алюмінієвий посуд. Туристичні казани і каструлі.
  • Пластиковий посуд. Лотки, судочки, тарілки, склянки, столові прибори, миски, глечики.
  • Одноразовий посуд. Прилади, тарілки, склянки, набори.

У літній сезон такий товар користується найбільшим попитом. Поповнивши свій асортимент таким товаром, можна збільшити продажі і залучити більше потенційних покупців. Якщо ви не впевнені в актуальності того чи іншого товару, менеджер завжди готовий порадити товар, який користується попитом в поточному сезоні.

Контроль якості матеріалів

При співпраці з постачальником, фахівці ПІК перевіряють наявність сертифікатів якості на продукцію. Також перевіряються документи, в яких зазначено відповідність матеріалів для харчового використання.

  • Для алюмінієвого посуду відбираються вироби тільки з харчових сплавів: А0, АВМ, АД1М, АД1, АВ, АМг2, АК7, АК5М2, АЛ22, АЛ23.
  • Пластиковий і одноразовий посуд гуртом закуповується тільки при наявності сертифіката ISO 9001, що підтверджує можливість застосування пластикових вироби в харчових цілях.

Найвигідніші умови закупівель посуду для пікніка в ПІК

ПІК пропонує взаємовигідні умови покупок посуду для пікніка в будь-яких обсягах. Власний автопарк гарантує своєчасну доставку замовлень на склад або торговельну точку клієнта. Для населених пунктів Одеської, Миколаївської, Кропивницької та Херсонської областей доставка безкоштовна.

Персональний менеджер завжди готовий відповісти на питання, що стосуються замовлення, доставки або асортименту, а також надати допомогу в підборі товару. Приєднуйтесь до дилерської мережі ПІК, заповнивши форму нижче на сторінці або за телефоном 0 800 21 88 21.

Компанія ПІК пропонує придбати посуд для пікніка гуртом в Одесі, Миколаєві, Кропивницькому, Херсоні та інших містах

Поділитися: