За 20 років роботи на ринку будматеріалів і госптоварів південного регіону України, компанія ПІК Дистрибьюшн створила дилерську мережу з понад 5 тисяч торгових точок. Таким чином, забезпечила стабільний попит на продукцію своїх постачальників.

Компанія запрошує до партнерства імпортерів, виробників, а також інших постачальників будматеріалів і госптоварів. Великий штат менеджерів з продажу, налагоджені бізнес-процеси і фундаментальна внутрішня аналітика дозволяють реалізовувати весь асортимент товарів максимально ефективно.

ПІК Дистрибьюшн пропонує комплекс послуг з виведення на ринок, просуванню і реалізації продукції. Співпраця з ПІК Дистрибьюшн забезпечить впізнаваність і попит товарів в населених пунктах південних областей України, починаючи від маленьких сіл, закінчуючи обласними центрами.

Ми готові до проведення спільних маркетингових акцій і заходів, щоб забезпечити підвищення продажів тих чи інших позицій і виводити новинки на ринок.

ПІК Дистрибьюшн є лідером півдня України в сфері дистрибуції будівельних матеріалів і господарських товарів. Ставайте нашим постачальником і забезпечте стрімке зростання продажів своєї продукції.

З НАМИ ВЖЕ ПРАЦЮЮТЬ

Заповніть анкету постачальника ПІК Дистрибьюшн

Поділитися: