КАТАЛОГ ТОВАРІВ ДЛЯ ДОМУ

хозяйственные товары
Товари для прибирання
декор
кухонная утварь
Кухонне приладдя
электротовары
Електротовари
для ванной
Товари для ванної
Інструмент
сантехника
Сантехніка
Побутова техніка

Товари для дому гуртом, представлені в асортименті ПІК Дистрибьюшн — це необхідна всім продукція, яка використовується для облаштування затишного проживання. Господарські товари часто не мають визначеного терміну придатності, або він дуже тривалий, що дозволяє закуповувати їх про запас.

ПІК Дистрибьюшн пропонує товари для будинку дешево, завдяки щільному співробітництву безпосередньо з українськими і зарубіжними виробниками.

Беручи до уваги затребуваність і щоденне використання, господарські товари оптом краще купувати торговельним підприємствам (як фізичним, так і юридичним особам), які працюють з кінцевим споживачем.

Співпрацюючи з ПІК Дистрибьюшн, ви можете пропонувати своїм роздрібним покупцям якісні, потрібні і корисні товари для будинку, які зроблять їх життя легшим і комфортнішим.

Асортимент товарів для дому

Величезний вибір господарських товарів з різноманітністю колірної гами, матеріалів і призначення, покликаний задовольнити потреби найвимогливіших покупців. ПІК Дистрибьюшн виконує поставки товарів в будь-яких обсягах в максимально стислі терміни, так як має у своєму розпорядженні велику дилерську мережу і власні склади. У переліку товарів для будинку представлені: горщики для квітів, сходи драбини, відра пластикові, антимоскітні сітки, кухонні клейонки, придверні килимки, побутову техніку, органайзери для інструменту, посуд і різні столові прилади.

Де купити товари для дому гуртом?

Підприємствам, торговим організаціям, невеликим офісам і просто всім людям постійно потрібні товари для дому, замовити оптом які, можна в зручній для себе обстановці, не виходячи з дому чи офісу. Для отримання докладної інформації по всьому розмаїттю асортименту Ви можете звернутися до менеджерів ПІК Дистрибьюшн.

ПІК Дистрибьюшн — це уважність та індивідуальний підхід до кожного Клієнта, який вирішив купити якісні товари для будинку за вигідною ціною в Одесі, Миколаєві, Херсоні, Кропивницькому, Кривому Розі та інших містах України.

Долучайтесь до дилерської мережі ПІК Дистрибьюшн!