КАТАЛОГ БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ

Сухие строительные смеси
Сухі будівельні суміші
Сетка шпаклёвочная, ленты серпянки, малярки
Сітки будівельні
Древесные плиты
Деревинні плити
Гидроизоляционные материалы
Гідроізоляційні матеріали
Сетки металические
Сітки металеві
Крепёж
Кріплення
Грунтовочные составы
Ґрунтувальні суміші
Утеплители
Утеплювачі
Клеевые смеси
Клейові суміші
Гипсокартон и комплектующие
Гіпсокартон та комплектуючі

Якісні будматеріали багато значать для проектів будь-якої величини. Будівництво різних споруд передбачає уважний підхід до підбору будівельних матеріалів.

Як вибрати будматеріали?

Асортимент будматеріалів ПІК Дистрибьюшн представлений товарами для всіх етапів будівельних робіт:

  • для будівництва — утеплювальні і звукоізолюючі матеріали, цемент, кладочні суміші, покрівельні матеріали, гіпсокартон, кріплення для гіпсокартону, металевий профіль, плити OSB, деревно-стружкові плити (ДСП), матеріали для гідроізоляції, суміші для влаштування підлог, вимірювальні прилади та інструменти;
  • для обробки і ремонту — штукатурки, грунтовки, клейові суміші, шпаклівки, пластифікатори, всі види фарб, плінтус ПВХ, спецодяг, малярський і обробний інструмент, розчинники;
  • для догляду — лаки для дерева.

Досвідчені фахівці ПІК Дистрибьюшн готові надати детальну інформацію про будівельні матеріали, допоможуть вибрати найбільш оптимальний варіант і дадуть відповідь на всі Ваші запитання.

У менеджерів ПІК Дистрибьюшн Ви можете замовити будівельні матеріали оптом і дрібним оптом, уточнити терміни доставки і умови оплати.

Де купити будматеріали оптом в Україні?

ПІК Дистрибьюшн пропонує купити будматеріали за оптовою ціною, що істотно скоротить витрати на будівництво, ремонт або обробку будівель і приміщень. Ми продаємо надійну і перевірену продукцію постачальників України та Європи.

Компанія ПІК Дистрибьюшн має можливість здійснювати поставки будь-яких обсягів будівельних матеріалів, завдяки наявності просторих складів і великої дилерської мережі. Все необхідне для будівництва Ви зможете придбати за дилерськими і оптовими цінами.

Компанія ПІК Дистрибьюшн відкрита для довгострокового співробітництва на постійній основі і для виконання разових поставок будівельних матеріалів.

Переваги роботи з ПІК Дистрибьюшн:

  • ми відстежуємо те, як розвивається і які тенденції має ринок будматеріалів;
  • асортимент постійно поповнюється новинками;
  • наші менеджери — професіонали будівельної справи;
  • ми пропонуємо гнучкі та вигідні умови співпраці;
  • ми орієнтовані на вподобання і побажання Клієнта;
  • компанія є офіційним представником відомих торговельних марок.
Наша компанія зарекомендувала себе як надійний оптовий постачальник будматеріалів, відомий не тільки на півдні, а й по всій території України.

Долучайтесь до дилерської мережі ПІК Дистрибьюшн!