Угода користувача

 1. Головна
 2. Угода користувача

Політика конфіденційності персональних даних (далі – Політика конфіденційності) діє стосовно всієї інформації, яку може отримати про Користувача ТОВ «ПІК Дистриб’юшн», розташований на доменному імені https://pic-distribution.ua/

Ця політика конфіденційності відноситься до російської та української версій сайту, а також до всіх послуг, які пропонує компанія ТОВ «ПІК Дистриб’юшн». Ця сторінка містить інформацію про те, яку інформацію можемо отримувати ми або треті особи, коли Користувач користується нашим Сайтом. Ця Політика конфіденційності поширюється виключно на цей Сайт та інформацію, яку отримуємо за його допомогою. Вона не поширюється на будь-які інші веб-сайти, не застосовується до веб-сайтів третіх осіб, де згадується наш Сайт, і до веб-сайтів, які можуть посилатися на цей Сайт або тих, на які посилається наш Сайт.

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

 1. Ця Політика конфіденційності застосовується виключно до Сайту pic-distribution.ua. Компанія не несе відповідальності за сайти третіх осіб, посилання на які доступні на сайті pic-distribution.ua
 2. Мета цієї Політики конфіденційності – захист персональних даних Користувача від розголошення та несанкціонованого доступу третіх осіб.
 3. Адміністрація сайту має право редагувати цю Політику конфіденційності. При внесенні змін до документу Адміністрація сайту повідомляє про це Користувача, розміщуючи нову редакцію Політики конфіденційності на Сайті pic-distribution.ua. Попередня версія документа зберігається у архіві документації Адміністрації сайту.
 4. Якщо Користувач використовує Сайт pic-distribution.ua, він погоджується з умовами даної Політики конфіденційності та обробки персональних даних.
 5. Якщо Користувач не погоджується з умовами Політики конфіденційності та не хоче, щоб його персональні дані були опрацьовані, він повинен залишити Сайт pic-distribution.ua.
 6. Якщо Користувач використовує форму зворотнього зв’язку, він погоджується з обробкою своїх персональних даних.
 7. Адміністрація сайту pic-distribution.ua не перевіряє достовірність персональних даних, які надає Користувач при відвідуванні Сайту.

Умови та цілі збору та обробки персональних даних Користувача

 1. Персональні дані Користувача — П.І.Б., телефон, email та ін. — передаються Сайту pic-distribution.ua Користувачем за його згодою.
 2. Передаючи свої особисті дані через форму зворотний зв’язок, Користувач дає згоду з їхню обробку.
 3. Адміністрація сайту pic-distribution.ua c обробляє інформацію про Користувача (П.І.Б., телефон, email та ін.) з метою забезпечити високий рівень надання послуг.
 4. Адміністрація сайту pic-distribution.ua опрацьовує персональні дані Користувача з метою надання послуг, що пропонуються на Сайті.

Зобов’язання сторін Користувач зобов’язаний:

 1. Надати персональну інформацію, необхідну для надання Сайтом послуги;
 2. Оновити або доповнити надану особисту інформацію, якщо дані були змінені.

Адміністрація сайту pic-distribution.ua зобов’язана:

 1. Використовувати персональну інформацію про Користувача виключно для надання послуги (див. пункт «Умови та цілі збору та обробки персональних даних Користувача»);
 2. Зберігати особисті дані Користувача у таємниці, не розголошувати їх без попередньої письмової згоди Користувача;
 3. Не розголошувати персональні дані Користувача, тобто не здійснювати обмін, продаж, розповсюдження, опублікування інформації про Користувача;
 4. Захищати конфіденційність та недоторканність персональних даних Користувача. Зберігання та захист персональних даних Персональна інформація про Користувача зберігається виключно на електронних носіях компанії ТОВ «ПІК Дистриб’юшн» та використовується строго за призначенням, описаним у пункті «Умови та цілі збору та обробки персональних даних Користувача».

Адміністрація сайту pic-distribution.ua вживає організаційно-правових та технічних заходів для захисту персональної інформації про Користувача від випадкового або неправомірного доступу до неї, а також від зміни, копіювання, розповсюдження, знищення або блокування даних.

Термін зберігання даних

 1. Персональна інформація про Користувача зберігається на електронному носію Сайту безстроково.
 2. Персональні дані Користувача можна вилучити з електронного носія Сайту. Користувач може звернутися до Адміністрації сайту pic-distribution.ua з проханням видалити персональні дані або Адміністрація сайту pic-distribution.ua може видалити персональну інформацію про Користувача з власної ініціативи без пояснення причин.

Передача персональної інформації

Персональна інформація про Користувача не надсилається третім особам. Винятком є ​​запит державних органів та органів місцевого самоврядування — у такому разі передача персональних даних здійснюється лише у порядку, передбаченому законодавством. Відмова від відповідальності згідно Політики конфіденційності при відвідуванні сайтів, що не мають відношення до компанії ТОВ «ПІК Дистриб’юшн», не підпадає під дію цього документа. Адміністрація сайту не несе відповідальності за дії інших веб-сайтів.

Як з нами зв’язатися

Якщо у вас є питання, пов’язані з Політикою конфіденційності, використанням або функціонуванням Сайту, будь ласка, зв’яжіться з нами за адресою:

Українa, м. Вознесенськ, вул. Київська 245/1, 0800 218 821

Поділитися: