Плівка підпокрівельна від ROOFFIX і KNAUF за найкращою ціною

  1. Головна
  2. Плівка підпокрівельна від ROOFFIX і KNAUF за найкращою ціною

ПОКРІВЕЛЬНА ПЛІВКА

Покрівельна ізоляція гуртом за найкращою ціною

Шукаєте надійного постачальника покрівельних плівок? Компанія ПІК пропонує найбільший асортимент покрівельних і ізоляційних матеріалів. Клієнти можуть купувати покрівельну плівку гуртом за ціною від виробника.

У каталозі представлені:

  • Гідроізоляційна плівка;
  • Герметизуюча стрічка гуртом;
  • Пароізоляційна плівка;
  • Гідробар’єр;
  • Паробар’єр гуртом;
  • Ізоляційну плівку.

Ізоляційні плівки – ідеальний супутній товар до покрівельних і ізоляційних матеріалів. Їх закуповують для проведення якісних тепло- і гідроізоляційних робіт, а також при створенні або ремонті покрівлі.

Товари від кращих виробників за гуртовими цінами

ПІК – офіційний дистриб’ютор таких виробників: Knauf Insulation, ROOFFIX, ТехноНіколь. Продукція цих торгових марок широко використовується великими будівельними компаніями і ремонтними командами. Завдяки хорошим технічним характеристикам (щільність, опір, температурний діапазон застосування, паропроникність) виробам цих брендів віддають перевагу.

Ми пропонуємо найнижчі гуртові ціни на товар в південному регіоні України. Наші клієнти можуть розраховувати на кращий сервіс, а також своєчасну доставку замовлень.

Власний автопарк ПІК укомплектований сучасною багатотоннажною технікою і роботизованими навантажувачами. Всі питання з завантаженням/розвантаженням і доставкою ми беремо на себе.

Приєднуйтесь до дилерської мережі ПІК і користуйтеся найвигіднішими умовами закупівель. Телефонуйте за номером 0 800 21 88 21 для додаткової інформації.

Компанія ПІК пропонує придбати покрівельну плівку гуртом в Одесі, Миколаєві, Кропивницькому, Херсоні та інших містах

Поділитися: