Консенсус

Консенсус – українське підприємство, засноване в 1993 році. Компанія виготовляє вироби з пластмаси (меблі, посуд, господарчі товари, ємності великого об’єму) для торгових та виробничих цілей.

В асортименті пластикових виробів Консенсус понад 350 найменувань. У виробництві задіяний пластик, стійкий до перепадів температур та не вступаючий в реакцію з агресивними хімічними речовинами. Продукція компанії використовується в харчовій, будівельній, торговій та господарських галузях.<

Якщо хороший пластик, то Консенсус

Каталог товарів Консенсус включає в себе товари для побуту (відра, посуд, аксесуари для ванної, кашпо і т.д.) та різних галузей торгівлі (ящики, пластикова тара, корпусні меблі). Для виготовлення продукції використовуються українські та зарубіжні пластмаси. Вироби є екологічно чистими та безпечними для здоров’я.

Окремої уваги заслуговують пластикові ємності Консенсус. Обсяги тари досягають 10 000 л, що робить можливим їх реалізацію не тільки для господарських цілей, але й для торгівлі та великої промисловості.

Продукцію Консенсус закуповують гуртом будівельні фірми та фермерські господарства. Також вона користується хорошим попитом серед населення.

Асортимент виробів включає в себе:

  • Товари для побуту;
  • Ємності (об’ємом від 10 до 10 000 л);
  • Пластикові меблі;
  • Товари для дітей;
  • Товари для саду;
  • Кухонне приладдя;
  • Харчові контейнери;
  • Пластикові ящики;
  • Кашпо (пластикові вази для рослин).

Весь асортимент продукції Консенсус можна купити гуртом в ПІК. Клієнти мають можливість закуповувати товари в будь-якому обсязі за найнижчою ціною в південному регіоні.

Великий вибір пластикових виробів Консенсус в ПІК

ПІК, як офіційний дистриб’ютор Консенсус на півдні України, пропонує кожному клієнту найвигідніші ціни на купівлю виробів цієї торгової марки.

Власний автопарк ПІК здійснює швидку доставку на торговельну точку або склад замовника. Для всіх населених пунктів Кропивницької, Одеської, Миколаївської та Херсонської областей доставка безкоштовна.

Дізнатися детальну інформацію про асортимент або умови співпраці можна за номером 0 800 21 88 21.

Дистриб’ютором Консенсус на півдні України виступає Компанія ПІК, яка пропонує придбати пластмасові ємкості гуртом в Одесі, Миколаєві, Кропивницькому, Херсоні та інших містах

Поділитися: