ПІК Дистриб’юшн влаштувала великий сімейний weekend до Дня захисту дітей

1 червня компанія ПІК Дістріб’юшн відсвяткувала разом зі своїми співробітниками День захисту дітей. Діти могли вибрати розваги, що сподобались з великого переліку, який надали організатори свята.

Звичайно, смаки юних «піковців» дуже різні, але компанія намагалася порадувати кожного.

Цього дня дітей компанії смішили страуси на страусиних фермах, вчили своїй майстерності гончарі та ковалі, прекрасні дельфіни у дельфінарії Одеси показували, наскільки їхній розум близький до людського.

Частина дітей відвідала найбільший зоопарк України у місті Миколаїв. Найрухливіші активно веселилися на атракціонах у парку Шевченка в Одесі, плавали в аквапарку Водолій, прогулювалися дендропарком у Кіровограді та каталися на човнах у Софіївському парку в Умані. У миколаївському ТЦ «Сіті-Центр» діти дивилися фільми у залах кінотеатру «Мультіплекс», а також випробували розваги у ТЦ «Фабрика» Херсона.

Діти, що відпочили, поверталися додому наповнені чудовими враженнями і з чудовим настроєм, а значить ПІК Дистриб’юшн на відмінно виконала своє завдання — дарувати радість найголовнішій частині компанії — дітям своїх співробітників.

Меню