PERSIL

Persil – торгова марка корпорації Henkel, яка займається випуском пральних порошків та гелів преміум класу. Історія порошку Персіл почалася ще в 1907 році, коли хіміки Henkel змогли з’єднати силікат і перборат натрію, тим самим зробивши революційний крок і назавжди потіснивши хлор на ринку засобів для прання.

Сьогодні порошок Persil відомий у всьому світі. Торгова марка нагороджена багатьма елітними преміями, серед яких: Superbrand, Лідер Преміум Сегменту в Україні, Вибір року №1, Бренд, якому найбільше довіряють і інші.

Всебічне тестування продукції на різних типах тканин, використання більш ніж 400 пральних машин від виробників з усього світу, нанесення найпоширеніших плям на зразки дозволило удосконалити пральні засоби Persil до вищого рівня.

Persil: пральні порошки преміум класу

Persil пропонує широкий ряд товарів (порошки, капсули, гелі), які представлені в таких серіях:

  • Універсальні засоби;
  • Для кольорових речей;
  • Для чутливої шкіри;
  • Ароматизовані.

Продукцію Persil гуртом купують для реалізації в магазинах, так як цей товар відомий по всьому світу і добре продається. Споживачі вибирають порошки Персил завдяки тому, що вони відмінно справляються навіть з найскладнішими плямами і не пошкоджують ні одяг, ні пральну машину.

ПІК: найширший вибір продукції для прання за найкращими цінами

ПІК – офіційний дистриб’ютор Persil на півдні України. Ми ексклюзивно пропонуємо весь ряд миючих засобів цього бренду за ціною від виробника. Також кожен клієнт отримує доступ до величезного асортименту товарів для господарства і будівельних робіт.

Ставши дилером ПІК можна успішно розвивати свій бізнес і активно нарощувати прибуток від продажів якісних товарів. Детальніше про співпрацю за номером 0 800 21 88 21.

Дистриб’ютором Persil на півдні України виступає Компанія ПІК, яка пропонує придбати побутову хімію гуртом в Одесі, Миколаєві, Кропивницькому, Херсоні та інших містах

Поділиться:

Меню