РУКАВИЧКИ ЗАХИСНІ УНІВЕРСАЛЬНІ,
7 клас в’язки
Колір:Чорний
Розмір:10
Клас в'язання:7
Захист:нанесення ПВХ
Склад:60% бавовна, 40% поліестер
Температура прання:до 40 C
Кількість у коробці:200
Дізнатись ціну - РУКАВИЧКИ ЗАХИСНІ 7 клас в’язки

  Категорія: Рукавиці робочі

  Рекомендовані для грубої механічної роботи. Їх краще використовувати в холодну пору року на відкритих виробничих майданчиках (виготовлення металоконструкцій, на будмайданчиках, при переробленні вторсировини, для працівників фермерських господарств тощо).

  Сфера застосування захисних рукавичок з ПВХ нанесенням доволі велика, вони можуть використовуватись на виробництвах, при наданні логістичних та складських послуг, при проведенні ремонтно-будівельних робіт, у сільському господарстві тощо.

  ОСНОВНІ ОСОБЛИВОСТІ:

  1. Мають єдиний, універсальний 10 розмір. Чорні рукавиці – 7 клас в’язки та відповідають вимогам ТУ У 14.1-41356888-001:2017.
  2. Чорні рукавички, при звичайній щільності в’язання, найкраще підходять для грубої механічної роботи й тому, вони міцніші та товстіші за жовті. Їх краще використовувати в холодну пору року на відкритих виробничих майданчиках (виготовлення металоконструкцій, на будмайданчиках, при переробленні вторсировини, для працівників фермерських господарств тощо). Рукавички у своєму складі мають 60% поліестеру та 40% бавовни.
  3. Внаслідок комбінованого складу бавовни та поліестеру у рукавичках дуже гарна зносостійкість, а м’який на дотик матеріал еластичний, не сковує рухи та повітропроникний. Рукавички придатні для багаторазового прання при температурі не вище за 40⁰С.
  4. Спеціальне ПВХ-покриття рукавичок на внутрішній стороні долонь захищає їх від стирання та значно поліпшує зчеплення навіть на гладких поверхнях

  Інші товари цього виробника

  Поділиться:

  Меню