НОВИЙ СТИЛЬ

Новий Стиль – херсонська фабрика дверей, яка відома у всьому світі. Продукція компанії імпортується в більш ніж 20 країн світу.

В асортименті представлено 10 колекцій дверей, які в загальній кількості становлять понад 100. Двері Новий Стиль є лідируючими на українському ринку та перевершують вироби інших брендів за всіма пунктами: ціна, якість, стиль, презентабельність.

Штат дизайнерів і сучасне виробництво дозволило створити двері, які задовольняють естетичні та технічні запити замовників. Дизайн дверей простягається від класичних моделей до модних, урбаністичних варіантів.

Компанія є активним учасником міжнародних виставок і встигла завоювати нагороди в Сирії, Туреччини, Узбекистані, Казахстані та Україні. Це тільки підвищує значущість бренду та підтверджує його лідируючу позицію.

Новий Стиль: нові двері зі світовим ім’ям

Двері Новий Стиль гуртом вигідно купувати при будівництві або ремонті офісних будівель. Відмінні технічні характеристики та презентабельний вигляд виробів доповнять будь-який офіс.

Торгова марка займає лідируючу позицію в країні, це означає, що продукція пізнавана і добре реалізується, тому роздрібний продаж населенню є не менш актуальним.

Вироби Новий Стиль купити гуртом пропонує компанія ПІК. Клієнтам пропонується широкий асортимент товарів і добірних елементів для установки дверей.

Все для облаштування будинку, від цвяха до дверей, в ПІК

Як офіційний дистриб’ютор Новий Стиль на півдні України, ПІК ексклюзивно пропонує кращі двері та комплектуючі до них. Щоб замовити товар в необмеженому обсязі – досить стати дилером ПІК. Це відкриє для кожного неймовірні можливості для розвитку бізнесу і вигідних покупок.

Щоб приєднається до партнерської мережі ПІК – заповнюйте форму нижче на сторінці.

Дистриб’ютором Новий Стиль на півдні України виступає Компанія ПІК, яка пропонує придбати двері гуртом в Одесі, Миколаєві, Кропивницькому, Херсоні та інших містах

Поділиться:

Меню