НАВЧАЛЬНИЙ ЦЕНТР

  1. Головна
  2. НАВЧАЛЬНИЙ ЦЕНТР

НАВЧАЛЬНИЙ ЦЕНТР PIC ACADAMY У ВОЗНЕСЕНСЬКУ

Стратегічним пріоритетом компанії ПІК є навчання персоналу. Для цього компанія заснувала власний навчальний центр – ПІК Академію.

Талановиті тренери з усієї України працюють над підвищенням кваліфікації співробітників, оновленням їх знань і розвитком навичок для виконання наявних і майбутніх завдань.

На базі навчального центру PIC ACADAMY проведено навчання співробітників департаменту продаж.

ПІК інвестує в навчання співробітників, щоб вони могли в повній мірі реалізувати свій потенціал, не побоюючись складності виконання робіт.

Мы вместе шаг за шагом продолжаем идти к вершинам!

НАВЧАЛЬНИЙ ЦЕНТР У КРОПИВНИЦЬКОМУ

У Кропивницькому працює навчальний центр для працівників усіх підрозділів адміністративно-логістичного центру компанії ПІК. Навчання проводиться регулярно. На цей рік вже запланувано 27 тренінгів для різних відділів, у тому числі бухгалтерії, логістів, постачання, комірників. Проходять також відкриті тренінги, відвідати які зможуть всі співробітники компанії.

В ході тренінгів застосовуються ефективні сучасні методики: рольові ігри, модерації, перегляд відеороликів. Такий фундаментальний підхід до навчання співробітників дозволяє компанії постійно розвиватися та вдосконалювати рівень своїх співробітників. Підвищення якості сервісу продиктоване зацікавленістю в стрімкому розвитку бізнесу клієнтів компанії. Адже наш спільний розвиток передбачає зростання економіки південного регіону й України загалом.

НАВЧАЛЬНИЙ ЦЕНТР У МИКОЛАЄВІ

Поряд з іншими містами, в яких є адміністративно-логістичні центри компанії ПІК, в Миколаєві працює навчальний центр для працівників усіх підрозділів. Сучасні методики та формати навчання дозволяють підвищити професіоналізм і компетенцію співробітників, відповідно, надати клієнтам все більш якісний та сучасний сервіс.

Компанія зацікавлена в лояльності та високих прибутках своїх клієнтів, тому робить все можливе для взаємного розвитку.

Під час тренінгів співробітники налагоджують взаємодію всередині відділу та з іншими підрозділами, щоб підвищити злагодженість роботи на всіх етапах.

Програма навчання менеджерів з продажу

В компанії успішно діє тренінгово-презентаційна програма з розвитку індивідуальних якостей менеджерів, які сприяють успішній кар’єрі у сфері продажу.

Найкращі тренери з усієї України розробляють персональні програми розвитку для кожного співробітника. Завдяки такому підходу, досягти успіху в компанії може навіть новачок, що має характер, амбіції та хист.

Поділитися: