Якісні деревинні плити і ламінат від найкращих виробників

  1. Головна
  2. Якісні деревинні плити і ламінат від найкращих виробників

ДЕРЕВИННІ ПЛИТИ

Найбільший вибір виробів з дерева гуртом – в ПІК

Компанія ПІК є офіційним дистриб’ютором світових і українських виробників дерев’яних матеріалів. У їх числі: Bucina, Egger, Swiss Krono, Kronospan, Rezult. Продукція цих торгових марок успішно зарекомендувала себе на світовому ринку, а її якість і ціна розраховані під реалії українського ринку.

В каталозі ПІК представлений великий вибір дерев’яних матеріалів і заготовок:

  • ДСП, ДВП оптом;
  • OSB, QSB плити;
  • Фанеру оптом;
  • Брус;
  • Будівельні дошки;
  • Штапики;
  • Лиштви.

Якщо вас цікавить ламінат гуртом, то в асортименті представлено понад 50 різновидів цього матеріалу.

ДСП гуртом від виробника в ПІК

Компанія ПІК пропонує кожному клієнтові вигідно купити ДСП гуртом в будь-якій кількості. Пряма співпраця з виробниками і величезні складські площі дозволяють надавати навіть великі обсяги товару.

Доставка також не є перешкодою. Власний високотехнологічний автопарк забезпечує своєчасну доставку будь-яких замовлень. Якщо ви перебуваєте в Миколаївській, Одеській, Кропивницькій або Херсонській області – доставка здійснюється безкоштовно.

ПІК: розвиток бізнесу на взаємовигідних умовах

Співпрацюючи з ПІК, покупці можуть бути впевнені в тому, що їх бізнес буде стрімко розвиватися. Ми пропонуємо найнижчі ціни на товар в південному регіоні, а також безкоштовну доставку.

Фахівці ПІК здійснюють регулярний моніторинг будівельного ринку і можуть запропонувати товар, який користується найбільшим попитом. Також клієнта проконсультують по товару і розкажуть про його переваги перед аналогами.

Компанія ПІК пропонує придбати деревинні плити гуртом в Одесі, Миколаєві, Кропивницькому, Херсоні та інших містах

Поділитися: