Затребуване кухонне начиння за найкращими цінами

  1. Головна
  2. Затребуване кухонне начиння за найкращими цінами

КУХОННЕ ПРИЛАДДЯ

ПІК спеціалізується на реалізації будівельних матеріалів і господарчих товарів по своїй дилерській мережі. В асортименті представлена, в тому числі, металеве, емальоване, пластикове кухонне начиння від найкращих українських та зарубіжних виробників. Компанія є дистриб’ютором всіх торгових марок, чию продукцію реалізує. Зокрема, це торгова марка БІОЛ, Калитва, MED, Горизонт, Консенсус, КМК та інші.

Продукція відповідає сучасним споживчим вимогам і користується стабільним попитом на ринку південного регіону України. У ПІК доступне будь-яке кухонне начиння для різних сегментів ринку, від бюджетного та одноразового, до елітного.

Серед переваг співпраці з ПІК – можливість одним замовленням придбати всю необхідну продукцію для своєї торгової точки, оскільки компанія пропонує найширший асортимент товарів для будівництва та облаштування побуту.

Дилери завжди отримують найбільш економічно вигідні пропозиції на товари для кухні та іншу продукцію, також можуть уточнити у свого персонального менеджера актуальні ціни та асортимент, отримати інформацію про новинки та поточні акції. Весь товар з асортименту завжди в наявності на найближчому до дилерської торгової точки складу. Товари для кухні представлені широким списком найменувань, серед яких ковші, банки, хлібниці, форми для випічки, емальований, алюмінієвий та пластиковий посуд.

Вироби з пластмаси представлені торговими марками MED, Горизонт і Консенсус. Це міцні вироби з безпечної, нетоксичної сировини, які призначені для контакту з харчовими продуктами та мають тривалий період експлуатації. Будь-яке найменування можна замовити в будь-якій кількості. Доставка здійснюється у всі населені пункти південних областей України.

Пропозиція дійсна для всіх існуючих дилерів компанії ПІК. Якщо ви ще не долучилися до нашої команди, яка налічує понад 5 тисяч прибуткових торгових точок, то заповніть форму-заявку нижче. Ми зв’яжемося з вами найближчим часом і надамо доступ до величезної кількості будматеріалів та господарчих товарів за відмінними цінами.

Компанія ПІК пропонує придбати кухонне приладдя гуртом в Одесі, Миколаєві, Кропивницькому, Херсоні та інших містах

Поділитися: