Покрівельний профнастил

  1. Главная
  2. Покрівельний профнастил

Покрівельний профнастил в ПІК: якісна покрівля за доступною ціною

Якщо вам потрібен надійний постачальник покрівельних матеріалів — компанія ПІК пропонує якісний покрівельний профнастил. Співпраця з ПІК принесе кожному клієнту масу переваг:

  • Найкраща ціна. Виробничі потужності постачальників покрівлі, з якими ми працюємо, знаходяться на півдні. Це забезпечує менші витрати на доставку товарів, а значить, що ціна на матеріали в рази нижче.
  • Якісні товари. Покрівельний профнастил в асортименті ПІК прослужить більше 40 років, надійно захищаючи будівлю від атмосферних явищ і опадів.
  • Широкий асортимент. До замовлення доступні листи профнастилу з різною товщиною та висотою хвилі, які можна використовувати для створення покрівлі в самих різних технічних будівлях.
  • Доставка засобами компанії. ПІК володіє великим і сучасним автопарком, який дозволяє здійснювати доставку навіть великогабаритних вантажів в будь-яку точку південних областей.

BudmosteR

Компанія ПІК пропонує придбати профнастил та металочерепицю гуртом в Одесі, Миколаєві, Кропивницькому, Херсоні та інших містах

Поделиться:

Меню