Покрівельний профнастил

  1. Головна
  2. Покрівельний профнастил
Профнастил

Покрівельний профнастил від ПІК Дистрибьюшн

ПІК Дистрибьюшн пропонує профнастил покрівельний оптом, який виготовляється з рулонної сталі методом холодного прокату.

Як правило покрівельний профнастил купують для влаштування дахів в сільськогосподарських, промислових та житлових будівлях, а також при ремонті покрівлі в ангарах, складах, школах, магазинах тощо.

Придбавши профнастил від ПІК Дистрибьюшн, Ви не лише отримуєте якісний матеріал, а також можливість заощадити, замовивши профлисти оптом від виробника.

Чому профнастил від ПІК Дистрибьюшн

Покрівельний профнастил виготовляється з кислотостійкої, пластичної, з високими властивостями адгезії сталі DX51D, поріг міцності якої варіюється в діапазоні 270-500 МПа, а мінімальне відносне подовження при профілюванні сталі дорівнює 22%. У наявності рулонна сталь з двома типами покриття: оцинкованим та поліестерним.

Сталь з оцинкованим покриттям має з обох сторін шари цинку та пасивата, що захищає метал від корозії та робить його більш стійким до зовнішніх чинників (сонячне проміння, дощ, вітер тощо).

Поліестеровий профнастил покритий з обох сторін шарами цинку, пасивата та ґрунтовки, а лицьової сторони ще і шаром фарби відповідного кольору. В асортименті є всі популярні кольори рулонної сталі, за необхідності є можливість замовити будь-який відповідно до таблиці RAL.

Весь використовуваний металопрокат відповідає вимогам ДСТУ та має всі необхідні сертифікати відповідності.

Переваги продукції

В асортименті ПІК Дистрибьюшн представлено профільовані листи для покрівель з полімерним покриттям в глянцевому та матовому видах.

Придбавши профнастил глянцевий оптом, Ви отримаєте економічно вигідний та функціональний покрівельний матеріал, який пасує будь-якому будівельному об’єкту. За рахунок товщини покриття, яке дорівнює 25 мкм глянцевий профлист коштуватиме дешевше, ніж матовий, покриття якого на 10 мкм більше. Висота металопрофіля коливається від 8 до 60 мм, а товщина листової сталі від 0,20 до 0,70 мм. Максимальна довжина — 12 600 мм.

Придбавши профлист матовий оптом, Ви отримуєте покрівельний матеріал для даху з довшим терміном експлуатації, товщина якого 35 мкм. А бархатиста поверхня та насичений колір профільованого листа забезпечать солідний зовнішній вигляд даху, а відтак і всієї споруди.

Переваги ПІК Дистрибьюшн

Співпрацюючи з нами ви отримуєте:

  • відповідність продукції вимогам ДСТУ;
  • консультації, індивідуальний підхід, взаємовигідні умови;
  • виконання спеціальних замовлень (профільований лист в асортиментах товщин, висот профілювання та довжини листа, а також кольорів по таблиці RAL);
  • транспортні та вантажно-розвантажувальні послуги.

Щоб зробити замовити покрівельний профнастил оптом, телефонуйте за номером вказаним на сайті.

Компанія ПІК пропонує придбати профнастил та металочерепицю гуртом в Одесі, Миколаєві, Кропивницькому, Херсоні та інших містах

Поділиться:

Меню