Супергерої Кропивницького зарядили драйвом березневий ПІК-челендж

Ви знали, хто насправді стоїть за виконанням замовлень в Кропивницькому підрозділі піку? Відео відкриває завісу таємниці.

Голос у телефоні, який чує клієнт, насправді належить супергероям — фахівцям з суперздатностями. Вони відповідають за оформлення та формування замовлення, блискавичну доставку. Супермени і супервумен ПІКу тримають руку на пульсі бажань клієнтів.

Драйв та енергія Кропивницького підрозділу рве просторово-часовий континуум! Ці суперлюди готові показати, що вони кращі в продажах та стартувати в теплу весну з неймовірно активного і позитивного березня. Та й як може бути інакше, якщо вони «бетмени»?)

Миколаїв і Вознесенськ надихаються нестримної енергією і активністю Кропивницького, і готуються приєднатися до рішучої битви за кращі результати.

Кропивницкие супергерои зарядили драйвом мартовский ПИК-челендж

Вы знали, кто на самом деле стоит за выполнением заказов в Кропивницком подразделении ПИКа? Видео приоткрывает завесу тайны.

Голос в телефоне, который слышит клиент, на самом деле принадлежит супергероям — специалистам со суперспособностями. Они отвечают за оформление заказа, сборку, молниеносную доставку. Супермены и супервумены ПИКа держат руку на пульсе желаний клиентов.

Драйв и энергия Кропивницкого подразделения рвёт пространственно-временной континуум! Эти суперлюди готовы показать, что они лучшие в продажах и стартовать в теплую весну с невероятно активного и позитивного марта. Да и как может быть иначе, если они “бэтмены”?)

Николаев и Вознесенск вдохновляются безудержной энергией и активностью Кропивницкого, и готовятся присоединиться к решительной битве за лучшие результаты.

Меню