KRONENFLEX

Kronenflex – торгова марка корпорації Klingspor, яка вже більше ста років працює на ринку абразивних матеріалів. В асортименті компанії налічується більше 50 тисяч найменувань товару, які застосовуються в багатьох напрямках: фрезерування, різання, шліфування і т.д.

Виробничі і торговельні представництва Кроненфлекс в 36 країнах світу. Поєднуючи напрацьований досвід і сучасні технології компанія змогла створити безліч матеріалів, які не обмежуються наждачним папером.

Kronenflex: віковий досвід і сучасну якість

Абразиви Kronenflex поділяються на кілька товарних груп:

  • За призначенням: відрізні, шліфувальні, зачисні, обдирні;
  • За формою: алмазні, пелюсткові, тарілчасті, фіброві, шліфувальні стрічки.

Матеріали відрізняються типом абразивного матеріалу, насипкою і зернистістю.

Абразиви Kronenflex гуртом набувають для використання в побуті, реалізації в роздрібному магазині і для забезпечення будівельних об’єктів. Продукція бренду має якість, підтверджену світовими сертифікатами, за ціною вона становить успішну конкуренцію кращим світовим виробникам.

Товар Kronenflex гуртом купити можна в ПІК. Як офіційний дилер Kronenflex на півдні України ми пропонуємо усі товари за ціною від виробника. Клієнтам також доступна доставка вантажів власним автопарком компанії.

Якщо вам потрібен надійний постачальник абразивів і витратних матеріалів – ПІК надасть кращі товари за найнижчою ціною кожного замовника. Телефонуйте за номером 0 800 21 88 21 та приєднуйтесь до дилерської мережі ПІК прямо зараз.

Дистриб’ютором Kronenflex на півдні України виступає Компанія ПІК, яка пропонує придбати абразивні матеріали гуртом в Одесі, Миколаєві, Кропивницькому, Херсоні та інших містах

Поділиться:

Меню