KLINGSPOR

Історію розвитку сучасних абразивних матеріалів можна назвати одним словом – Klingspor. Столітній досвід проектування шліфувальних інструментів удосконалювався на базі сімейного бізнесу в декількох поколіннях, трансформуючись в корпорацію зі світовим ім’ям на ринку.

З кожним днем тільки краще!

Сьогодні Клінгспор – це 36 виробничих і торгових представництв на чотирьох континентах: Південній Америці, Африці, Азії, Австралії. На рахунку торгової марки безліч унікальних винаходів і впроваджень у створення та застосування абразивів. Одним з запатентованих винаходів стали відомі в усьому світі тарілчасті пелюсткові круги. Вироби випускаються для обробки всіх видів поверхонь: метал, скло, камінь, пластик, деревина та ЛКП.

Klingspor гуртом пропонує весь спектр шліфувальних матеріалів Kronenflex. Це понад 50 000 найменувань:

  • Шліфшкурка на тканій, паперовій та фібровій основах, в рулонах, стрічках і циліндрах різного діаметру;
  • Твердосплавні борфрези та алмазні диски;
  • Еластичні абразиви R-Flex;
  • Шліфувальні кола для всіх видів робіт.

Для клієнтів забезпечена консультаційна підтримка щодо застосування продукції та технологій.

Klingspor придбати гуртом пропонує компанія ПІК – офіційний дистриб’ютор Klingspor на півдні України. Власний автопарк включає автомобілі різної вантажопідйомності. Своїм клієнтам ПІК гарантує безкоштовну доставку по Миколаївській, Одеській, Херсонській та Кропивницькій областям, а також в інші регіони за домовленістю.

Дистриб’ютором Klingspor на півдні України виступає Компанія ПІК, яка пропонує придбати абразивні матеріали гуртом в Одесі, Миколаєві, Кропивницькому, Херсоні та інших містах

Поділиться:

Меню