ІСКРА

Львівський електроламповий завод “Іскра” розпочав своє виробництво у 1972 році, а від випуску звичайних побутових ламп розжарювання за 35 років був модернізований в ультрасучасне виробництво, продукція якого поставляється та реалізується у 30 країнах світу, від Західної Європи до Китаю.

За останні п’ять років ПАТ “ІСКРА” вдалося втілити інноваційні технології в світлотехнічній галузі та налагодити виробництво практично всіх типів джерел світла.

Народжене з любов’ю світло – вічне

Такий девіз підприємства озвучує своїм пріоритетом: випуск якісної, довговічної і безпечної продукції, яка відповідає світовим стандартам якості та збереженню навколишнього середовища.

Підприємство Іскра гуртом представляє асортимент ламп, світлодіодів та комплектуючих:

  • Лампи розжарювання побутові, декоративні, кольорові: Т60, Т45, А60, В35, В22;
  • Газорозрядні та металогалогенні;
  • Широкий вибір автомобільних світлодіодів з цоколем будь-якої модифікації;
  • Лампи-фари для стадіонів, басейнів, літальних засобів;
  • Точкові, декоративні, побутові та вуличні ліхтарі;
  • Спеціальні лампи для медичних приладів, інкубаторів, судові, інфрачервоні, залізничні, світлофорні.

Вироби Львівського електролампового заводу Іскра можна купити гуртом в ПІК, як у офіційного дистриб’ютора Іскра на півдні України з безкоштовною доставкою. У розпорядженні замовника автомобілі різної грузомісткості з особистого автопарку компанії. Увесь товар проходить ретельну перевірку на наявність пошкоджень та браку на всіх етапах формування замовлення.

Дистриб’ютором Іскра на півдні України виступає Компанія ПІК, яка пропонує придбати лампи гуртом в Одесі, Миколаєві, Кропивницькому, Херсоні та інших містах

Поділиться:

Меню