Виробник Инсталпласт-ХВ

  1. Головна
  2. Виробник Инсталпласт-ХВ

ІНСТАЛПЛАСТ-ХВ

Інсталпласт-ХВ – лідируючий виробник полімерних труб в Україні. Компанію заснували в 1994 році, але тоді це було дрібне підприємство “Хортиця”. Вони були першими в Україні, хто почав випускати пластикові труби і комплектуючі до них. Продукцією бренду вже тоді цікавилися в Угорщині, Молдові та Білорусії.

У 2001 році був проведений ребрендинг і так з’явилася промислова група Інсталпласт-ХВ. Зважаючи на популярність продукції, компанія зуміла обзавестися значним капіталом і повністю оновити виробництво. Таким чином всі вироби створюються на сучасному обладнанні з світовим ім’ям: WEBER, KRAH, Krauss Maffei, CINCINNATI, а весь технологічних процес контролюється комп’ютерною системою.

Компанія бере активну участь в інсталяційних виставках (Акватерм, Архітектура і будівництво) та являється володарем престижних нагород (Золотий меркурій, Європейська якість, Вища проба).

Інсталпласт: сучасний водопровід європейської якості

Пластикові труби мають незаперечну перевагу перед аналогічними виробами з металів. Нічим не поступаючись за технічними характеристиками, пластик виграє в довговічності і нижчій ціні.

ПВХ труби Інсталпласт-ХВ купують гуртом для створення водопроводу, каналізації та газопостачання. З конвеєра сходять різні види труб:

  • Для водопровідних систем (поліпропіленові);
  • Для систем зовнішнього водовідведення (ПВХ);
  • Для водопроводу (поліетиленові);
  • Для газопостачання (поліетиленові).

Продукція постійно поліпшується, так як компанія налагодила співпрацю з науково-дослідними лабораторіями та ВУЗами (наприклад Львівський політех).

ПІК: водопровід і каналізація за найкращою ціною

Якщо ви потребуєте надійного постачальника пластикових водопровідних труб – звертайтеся в ПІК. Як офіційний дистриб’ютор Інсталпласт-ХВ на півдні України, ми пропонуємо товар за ціною від виробника.

Пластикові труби Инсталпласт-ХВ купити гуртом можна для реалізації будівельним фірмам і підприємствам, які займаються прокладанням і ремонтом водогону.

Телефонуйте за номером 0 800 21 88 21, щоб стати дилером ПІК і отримати доступ до найширшого асортименту та професійного сервісу.

Дистриб’ютором Інсталпласт-ХВ на півдні України виступає Компанія ПІК, яка пропонує придбати пластикові труби гуртом в Одесі, Миколаєві, Кропивницькому, Херсоні та інших містах

Поділитися: