INES

INES – відгалуження польського бренду BRYZA, яке займається виробництвом пластикових водостічних систем. Дочірній бренд був створений в 2016 році, а на український ринок надійшов в 2017 під час виставки InterBuildExpo 2017.

Інес позиціонує себе як виробник ексклюзивних водостічних систем у французькому стилі. При цьому виробник реалізує продукцію за доступною ціною і дає 10 років гарантії на продукцію. ПІК пропонує купити вироби INES гуртом за ціною від виробника та в будь-якому обсязі.

ПВХ водостік INES: французький водостік за українською ціною

Водостічні системи INES – надійне вкладення для дилера. Такі вироби користуються хорошим попитом завдяки відмінними технічними характеристиками. Пластиковий водостік більш стійкий до перепадів температур, він не розтягується, коли в ньому замерзає вода. Також він стійкий до фізичних навантажень.

Водостік INES купити гуртом треба тому, що подібних виробів на українському ринку практично немає. Продукція бренду також відрізняється системами кріплень:

  1. EPDM- прокладки. Це ущільнювачі на основі каучуку, які надійно перекривають стики, повністю пристосовуючись до елементів системи. Таким чином досягається максимальна герметизація стиків в будь-яку погоду;
  2. Стабілізуючі зачепи. Невеликі кріплення, які дозволяють створити міцне зчеплення жолобів з іншими комплектуючими. Вони також запобігають деформації жолобів при навантаженні.

Тільки якісні водостічні системи в ПІК

ПІК – офіційний дистриб’ютор INES на півдні України. Ми пропонуємо найвигідніші умови закупівель товару, а також величезний асортимент продукції. Кожен клієнт може розраховувати на низькі ціни і професійне обслуговування.

Налагоджена система логістики, сучасні склади і високотехнічний автопарк дозволяють здійснювати швидке відвантаження замовлення та його доставку на склад або торгову точку клієнта.

Телефонуйте за номером 0 800 21 88 21, щоб проконсультуватися з фахівцями або приєднатися до дилерської мережі ПІК.

Дистриб’ютором INES на півдні України виступає Компанія ПІК, яка пропонує придбати водостічні системи гуртом в Одесі, Миколаєві, Кропивницькому, Херсоні та інших містах

Поділиться:

Меню