Грунтівка, шпаклівка та лаки гуртом від кращих торгових марок Sniezka, ANSERGLOB, BudmonsteR, Master і Rolax

  1. Головна
  2. Грунтівка, шпаклівка та лаки гуртом від кращих торгових марок Sniezka, ANSERGLOB, BudmonsteR, Master і Rolax

ЛАКИ

Де можна купити лак гуртом в Україні

Компанія ПІК спеціалізується на продажу лакофарбових матеріалів. Ми співпрацюємо з такими виробниками, як Rolax, Vidaron і Запоріжавтопобутхім і являємося їх офіційними дистриб’юторами. Продукція цих торгових марок популярна не тільки в Україні, але і по всьому світу.

Клієнти можуть купити:

  • Лак для каменю;
  • Лазур гуртом;
  • Паркетний лак;
  • Універсальний лак;
  • Бітумний лак.

Ціна на весь ряд продукції є найнижчою в південному регіоні України. Ми напряму закуповуємо товар у виробників, минаючи посередників. Таким чином, наші покупці можуть встановлювати конкурентоспроможні ціни на продукцію і активно розвивати свій бізнес.

Один постачальник замість сотні. У чому вигода?

Асортимент ПІК має товарами з широкою спеціалізацією. У нас можна купити лак для дерева гуртом, для металу та кам’яних поверхонь. Товар завжди є в наявності на найближчому складі.

Зателефонувавши за номером 0 800 21 88 21, ви можете приєднається до дилерської мережі ПІК і отримати докладну консультацію з будь-якої товарної позиції. Менеджери ідеально знають ринок будівельних матеріалів і можуть розповісти про застосування та актуальность товару.

Клієнтам можна не турбуватися про питання доставки. Власний автопарк ПІК дозволяє здійснювати швидку доставку вантажів будь-якої тоннажності. Для замовників з Миколаївської, Одеської, Кропивницької та Херсонської областей доставка здійснюється безкоштовно.

Компанія ПІК пропонує придбати грунтівіки, шпаклівку та лаки гуртом в Одесі, Миколаєві, Кропивницькому, Херсоні та інших містах

Поділиться:

Меню