HeidelbergCement

HeidelbergCement – світовий лідер у виробництві будівельних бетонних сумішей і цементів та піщано-гравійних заповнювачів. Представництва компанії розташовані в 60 країнах світу. На українському ринку компанія працює з 2001 року, будучи надійним і відповідальним партнером та постачальником.

Основоположними принципами співпраці HeidelbergCement називає:

  • Орієнтацію на клієнта і задоволення його потреб;
  • Використання якісної сировини і добавок;
  • Технологічні інновації.

Міцне будівництво – фундаментальна співпраця

Підприємства групи HeidelbergCement гуртом пропонують:

  • Портландцемент, шлакопортландцемент, сульфатостійкий портландцемент: ПЦ ІІ/БШ-400, ПЦІ-500, ЦБР 300, ШПЦ ІІІ/А-400;
  • Гранітний щебінь фракції 0-300 мм;
  • Бутовий камінь;
  • Готові бетонні суміші від В 7,5 до В 55 класу міцності.

Фасована продукція ХайдельбергЦемент має кілька ступенів захисту від підробок. Відповідність міжнародним стандартам надійності, безпеки і екологічності підтверджується сертифікатами ISO 9001, ISO 14001, ДБН. В.1.4-1.01-97. Торгова марка відповідає за якість матеріалів, при жорсткому контролі за охороною здоров’я, праці та навколишнього середовища на своїх виробничих майданчиках.

Офіційним дистриб’ютором HeidelbergCement в Україні виступає імпортер і виробник будівельних матеріалів – ПІК. Компанія пропонує HeidelbergCement придбати гуртом з безкоштовною доставкою. Наявність власного автопарку та автоматизованих засобів навантаження товарів гарантують клієнтам мінімальні терміни виконання замовлення, при суворому контролі якості на кожному етапі його формування.

Дистриб’ютором HeidelbergCement на півдні України виступає Компанія ПІК, яка пропонує придбати бетонні суміші гуртом в Одесі, Миколаєві, Кропивницькому, Херсоні та інших містах

Поділиться:

Меню