ГРУНТИ

Де купити грунт гуртом за вигідною ціною

Компанія ПІК вже більше 20 років є лідером в сфері продажу будівельних та оздоблювальних матеріалів. Як офіційний дистриб’ютор торгових марок зі світовим ім’ям (Anserglob, Vidaron, Sniezka, Rolax, Siltek, Момент і т.д.) ми закуповуємо тільки якісний товар, який відповідає європейським стандартам.

Клієнтам доступні більше 50 різновидів грунту гуртом. У каталозі представлені:

Як швидко розширити асортимент і залучити покупців

Продукція, представлена в категорії “Грунти” має широку спеціалізацію. Замовникам доступні матеріали, які використовуються для:

  • Гідроізоляції;
  • Вогне-та біозахисту деревини;
  • Захисту від висолів;
  • Запобігання грибка і цвілі;
  • Запобігання іржі на металевих поверхнях.

Безліч шляхів застосування виробів дозволяє не тільки поповнити асортимент якісною продукцією, але і залучити більше покупців. Матеріали можна продавати будівельним організаціям, ремонтним бригадам і населенню.

Найнадійніший постачальник на півдні України

ПІК пропонує найвигідніші ціни на покупку грунтовки гуртом в південному регіоні. Сучасні великі склади дозволяють безпечно зберігати великі обсяги товарів, а високотехнологічний автопарк забезпечує швидку доставку вантажів. Клієнти з Одеської, Миколаївської, Херсонської та Кропивницької областей можуть отримати безкоштовну доставку замовлення.

Телефонуйте за номером 0 800 21 88 21 або заповнюйте форму нижче на сторінці, щоб приєднається до дилерської мережі ПІК.

Компанія ПІК пропонує придбати грунтівіки гуртом в Одесі, Миколаєві, Кропивницькому, Херсоні та інших містах

Поділиться:

Меню