GARNIER

Garnier – всесвітньо відомий французький парфумерний бренд, який почав свою історію в 1904 році в містечку Блуа, коли першозасновник бренду Альфред Амура Гарньє створив перший рослинний лосьйон для волосся.

Постійний розвиток, створення нових матеріалів і турбота про клієнтів дозволило бренду Гарньєр вийти на світовий ринок в 1995 році. Сьогодні продукція торгової марки доступна в більш ніж 120 країнах світу і користується широким попитом серед чоловіків і жінок.

Парфуми Garnier розроблені на основі природних матеріалів. У список компонентів входять: мед, трави, квіти, фрукти, насіння, ефірні олії тощо. Глибока експертиза і аналіз матеріалів, інноваційні технології та відповідальність перед кожним клієнтом дозволили бренду завоювати мільйони прихильників по всьому світу і надійно закріпитися на ринку.

Garnier – світовий експерт в догляді за волоссям і тілом

Продукцію Garnier гуртом закуповують завдяки її відмінній якості та широкій різноманітності. Розроблені лінійки засобів по догляду за будь-яким типом шкіри і волосся розширили каталог бренду і задовольняють будь-якого покупця.

Товари Garnier гуртом краще купити для роздрібного продажу в парфумерних магазинах, магазинах побутової хімії та супермаркетах. Крім світової популярності, товари приваблюють яскравою упаковкою, а також регулярно рекламуються по телебаченню.

Компанія ПІК – офіційний дистриб’ютор Garnier на півдні України і ексклюзивно пропонує кілька різновидів продукції бренду:

  • Шампуні;
  • Бальзами для волосся;
  • Дезодоранти;
  • Маски для волосся.

Кожен клієнт може купити товар за ціною від виробника і отримати доставку на торговельну точку. Замовники з південних регіонів отримують доставку безкоштовно.

Дистриб’ютором Garnier на півдні України виступає Компанія ПІК, яка пропонує придбати засоби для догляду за волоссям та тілом гуртом в Одесі, Миколаєві, Кропивницькому, Херсоні та інших містах

Поділиться:

Меню