ФАНЕРА

Широкий асортимент фанери для будівництва і промисловості в ПІК

Компанія ПІК пропонує купити фанеру гуртом від ряду українських виробників. Продукція, представлена в асортименті, широко використовується в будівництві і виробництві меблів. Зокрема клієнтам доступна фанера гуртом для:

  1. Виробництва меблів. Для створення якісних меблів часто використовується фанера товщиною 19 мм (шафи, висувні ящики, перегородки в меблях). 12 мм використовується в тих же цілях і робить кінцевий виріб легше. Для столів і зовнішнього каркасу великих меблів доступні листи товщиною 20 мм і вище. Фанера в асортименті ПІК прекрасно піддається обробці (різка, фарбування, лакування).
  2. Для підлогових покриттів. Фанера є частиною чорнових підлог, тому матеріал повинен бути досить тонким і міцним. Для цього клієнтам доступні листи товщиною від 15 до 18 мм. Якщо чорнове покриття є вирівнюючим шаромі ширина між несучими брусками досить велика – ми пропонуємо листи 19 і 20 мм.
  3. Для стін і перегородок. Для внутрішнього оздоблення будівель ідеальний варіант – листи від 9 до 12 мм. Якщо ви хочете купити фанеру для зовнішніх робіт – подбайте про захист листів від атмосферних явищ. Для цього ПІК пропонує широкий асортимент грунтів, лаків і фарб для виробів з дерева.
  4. Для покрівельних робіт. Для створення покрівлі ви можете купити міцні листи від 12 до 18 мм.

Додатково в ПІК можна купити покрівельний і меблевий крепіж, засоби по догляду за деревом, а також абразивні матеріали. Як доповнення або альтернативу фанері можна купити ДВП.

Чому купувати фанеру вигідно саме в ПІК

  • Широкий асортимент товару;
  • Найнижчі ціни на півдні України;
  • Індивідуальний підхід до кожного замовлення;
  • Консультація компетентного менеджера по будь-якому питанню;
  • Доставка будь-яких замовлень автопарком компанії;
  • До замовлення доступні будь-які обсяги товару.
Компанія ПІК пропонує придбати фанеру гуртом в Одесі, Миколаєві, Кропивницькому, Херсоні та інших містах

Поділитися: