FALC

Falc – лідируючий виробник SDS бурів, свердел і абразивів. Зовсім недавно поступивши на український ринок, бренд вже напрацював хорошу клієнтську базу завдяки якісним і недорогим матеріалами.

Щоб випустити товар в Україні, спочатку проводилися дослідження і тести, щоб визначити найбільш бажані витратні матеріали. Зараз активно проводяться акції по зниженню цін на всі групи товарів на всій території країни. Це робить матеріали Фалк ще доступніше.

Витратні матеріали Falc – якість, якої бажає споживач

Коли Falc розробляли свій асортимент, вони максимально враховували потреби майбутніх споживачів, а саме якісне і швидке проведення робіт. Для цього були розроблені бури і свердла з унікальним дизайном. Новий дизайн дозволяв видаляти цементну крихту ще швидше, що збільшувало швидкість проходження бура крізь стіни. Також це запобігає втраті часу і “холостим” обороти інструменту.

Купити бури Falc можна для особистого використання, роздрібної реалізації або для будівельного об’єкта. Співвідношення ціни та якості цих матеріалів підтверджено численними відгуками клієнтів і лабораторними дослідженнями.

Будь-якому великому будівельному об’єкту потрібні якісні витратні матеріали та абразиви. Falc надає широкопрофільні товари високої якості, які можна отримати за доступною ціною. Тому багато забудовників намагаються купити матеріали Falc гуртом.

ПІК – надійний постачальник абразивів і витратних матеріалів

Офіційний дистриб’ютор Falc на півдні України – ПІК. Кожен клієнт компанії має доступ до величезного асортименту товарів для господарства і всіх етапів будівництва. Компетентний менеджер може проконсультувати замовника по будь-якій товарній позиції і допомогти з покупкою.

Клієнти також отримують послугу безкоштовної доставки. Доставка замовлень здійснюється сучасним автопарком компанії і проходить в будь-який населений пункт Миколаєва, Одеси, Херсона чи Кропивницького.

Дистриб’ютором Falc на півдні України виступає Компанія ПІК, яка пропонує придбати абразивні матеріали гуртом в Одесі, Миколаєві, Кропивницькому, Херсоні та інших містах

Поділиться:

Меню