EUROGIPS

Торгова марка EUROGIPS – турецький виробник сухих натуральних сумішей для внутрішньої обробки приміщень, вертикальних і горизонтальних поверхонь. Відмінна особливість Еврогіпс – екологічність і природна регуляція вологості повітря. Це дозволяє застосовувати матеріал в дитячих і медичних установах.

Найкращий простір з гіпсу

Сухі оздоблювальні матеріали містять в своєму складі натуральний гіпс, захищаючи поверхні від горіння та не виділяють в повітря шкідливих речовин, що підтверджується міжнародним сертифікатом якості ISO – 9002. Гіпсова обробка не піддається деформації, є природним захистом від цвілі та грибків, а пориста структура готових покриттів служить додатковою тепло- і звукоізоляцією.

Асортимент продукції EUROGIPS гуртом представляє наступні види оздоблювальних матеріалів:

  • Ізогіпс (EUROGIPS IZO Perlit): вирівнювання поверхонь в будь-якій площині для сухих приміщень;
  • Сатенгіпс (EUROGIPS SATEN): універсальна суміш для фінішних робіт;
  • Шпаклівка для швів (FUGADOL);
  • Клей для гіпсокартону (YAPY);
  • Гіпс для декору і монтажу (KARTONPIYUER);
  • Штукатурка для механічного розпилення (Spray plaster).

EUROGIPS придбати гуртом на півдні України пропонує компанія ПІК – офіційний дистриб’ютор EUROGIPS і найбільший в своєму регіоні виробник, імпортер і постачальник будівельних матеріалів і товарів господарчого призначення. Своїм клієнтам ПІК забезпечує вигідні умови закупівлі безпосередньо від виробників, з безкоштовною доставкою по Миколаївській, Одеській, Херсонській та Кропивницькій областям. Весь вантаж перевіряється на наявність дефектів.

Дистриб’ютором EUROGIPS на півдні України виступає Компанія ПІК, яка пропонує придбати сухі суміші гуртом в Одесі, Миколаєві, Кропивницькому, Херсоні та інших містах

Поділиться:

Меню