ENERGY PRODUCT

Energy Product – найбільший в західній європі виробник автоклавних газобетонних блоків. Компанія швидко “встала на ноги” і стала провідним виробником газобетону в Україні.

Свою першість Енерджі Продакт заслужили завдяки використанню технології Durox голландської компанії Aircrete. Технологія дозволяє створювати блоки зі спіненого бетону дуже високої якості з абсолютно рівною поверхнею і закритими порами. Подібних виробів на українському ринку ще не було.

Також перевагою покупки газобетону Energy Product гуртом буде те, що виробничі потужності компанії знаходяться в Херсоні (Нова Каховка), а це значно знижує ціну на товар для південних регіонів.

Energy Product: сучасний будівельний матеріал для збагачення асортименту

Газоблок Energy Product зараз активно застосовують в комерційному, житловому і промисловому секторі. Використання газобетону в будівництві має деякі переваги перед звичайними будматеріалами:

  • Легка вага, яка полегшує транспортування матеріалу і роботу з ним;
  • Знижує навантаження на фундамент;
  • Вимагає менше сполучних матеріалів;
  • Стіна з газоблоку вже готова до фінішної шпаклівки.

Компанія пропонує газоблоки щільністю D400 і D500. Це два види блоків, які відмінно підходять для спорудження будівель, до трьох поверхів.

Газобетонні блоки Energy Product купити гуртом можна в ПІК. Ми пропонуємо закупівлю за кращою гуртовою ціною в будь-яких розмірах. Сучасні складські приміщення дозволяють зберігати великі обсяги товару, щоб вони не піддавалися шкідливому впливу.

Сучасні будматеріали за найкращою ціною тільки в ПІК

ПІК – офіційний дистриб’ютор Energy Product на півдні України. Компанія пропонує кожному клієнту найвигідніші умови покупки товару. В асортименті представлені товари, які використовуються на всіх етапах будівництва.

Сучасний автопарк дозволяє доставляти великотоннажні вантажі в обумовлені терміни в будь-який час. Телефонуйте за номером 0 800 21 88 21, щоб отримати детальну консультацію про замовлення і доставку.

Дистриб’ютором Energy Product на півдні України виступає Компанія ПІК, яка пропонує придбати газобетонні блоки гуртом в Одесі, Миколаєві, Кропивницькому, Херсоні та інших містах

Поділиться:

Меню