Elna

ПП Elna – найбільший український виробник побутового нагрівального електричного, газового та твердопаливного обладнання в Україні.

25 років на ринку Елна-Сервіс міцно тримає позиції як постачальник якісної та недорогої побутової техніки.

Тепло має бути доступним

Вся продукція має міжнародні сертифікати якості та безпеки, а широкий асортимент і низька ціна виводять її на перше місце серед імпортних аналогів. Elna пропонує:

  • Газові та електроплити побутового призначення, різної модифікації і потужності: одноконфоркові та двохконфоркові.
  • Обігрівачі: конвекторного типу та інфрачервоні, для приміщень площею обігріву від 10 до 80 квадратних метрів.
  • Нагрівальні елементи: водяні тени, тени для електроплит, самоварів і чайників, побутові кип’ятильники.
  • Електричні і водяні рушникосушки сучасного дизайну.
  • Економічні і недорогі твердопаливні котли КСТ.

Відмінна особливість побутової техніки Елна – тривалий термін експлуатації (не менше 10 років), і гарантія на продукцію 3 роки.

Офіційний дистриб’ютор Elna в Україні – компанія ПІК, найбільший виробник і імпортер господарчих товарів в південних регіонах, пропонує Elna придбати гуртом за низькою ціною. Своїм клієнтам ПІК гарантує безкоштовну доставку по Кропивницькій, Миколаївській, Херсонській і Одеській областях, в найкоротші терміни. У розпорядженні компанії власний автоматизований сучасний автопарк різної вантажопідйомності. Увесь вантаж проходить сувору перевірку на наявність дефектів, перед відправкою замовнику.

Дистриб’ютором Elna на півдні України виступає Компанія ПІК, яка пропонує придбати побутову техніку гуртом в Одесі, Миколаєві, Кропивницькому, Херсоні та інших містах

Поділиться:

Меню