Потрібен надійний постачальник ДВП гуртом? ПІК – кращий партнер для бізнесу

ажаєте купити ДВП гуртом за найкращою ціною. Компанія ПІК – найбільший постачальник будматеріалів та господарчих товарів на півдні України, пропонує ДВП плити від українських виробників за найнижчою ціною.

Вироби, представлені в асортименті, відповідають світовим стандартам якості. Ми працюємо тільки з перевіреними виробниками і ведемо контроль товарів, які надходять до нас. Тому клієнти можуть бути впевнені в тому, що закуповують ДВП високої якості з відмінного сировини.

Купівля ДВП: як підібрати якісний матеріал

ДВП плити знаходять широке застосування в будівництві та меблевій промисловості. Хороші технічні характеристики дозволяють використовувати матеріал у багатьох напрямках:

  1. Для будівельних фірм, що займаються звуко та теплоізоляційними роботами, як облицювальний матеріал;
  2. Виробникам меблів, для внутрішніх перекриттів в шафах, тумбах, диванах і т. Д.). Для меблевої галузі ми також пропонуємо купити фанеру високої якості.
  3. Виробникам щитових дверей;
  4. Будівельним фірмам для створення арок, перегородок, тари;

Щоб підібрати для себе потрібний товар, потрібно врахувати деякі моменти, які впливають на якість виробу. А саме:

Маркування. Цей пункт визначає кінцеве використання ДВП:

  • М’які (350 кг / м3) найкраще підходять для ізоляційних робіт;
  • Напівтверді (850 кг / м3) використовуються в меблевій промисловості;
  • Тверді (800 – 1000 кг / м3) для виготовлення меблів і щитових дверей;
  • Надтверді (понад 950 кг / м3) для підлогових покриттів (чорнові підлоги), меблів і дверей.

Відсутність дефектів. Найкраще оглянути плиту на наявність здуття, маслянистих плям і сторонніх включень. Будь-який з вищевказаних дефектів говорить про неякісність виробу.

Етикетка. Вона містить всю потрібну для покупця інформацію, включаючи країну виробництва, призначення виробу, відповідність якості, розміри і так далі.

Купувати в ПІК вигідно будь-який товар, не тільки ДВП. Ціна на будь-які вироби є найнижчою на півдні України. Клієнтам доступний широкий асортимент товарів для будівництва і господарства, що включає в себе більше 20 тисяч найменувань.

Доставка замовлень здійснюється засобами автопарку компанії. У нього входять сучасні роботизовані навантажувачі та великотоннажні вантажівки. Ми пропонуємо безкоштовну доставку всім клієнтам з Миколаєва, Одеси, Херсону та Кропивницького.

Телефонуйте за номером 0 800 21 88 21 і дізнавайтеся докладні деталі про співпрацю і асортименті.

Компанія ПІК пропонує придбати ДВП плити гуртом в Одесі, Миколаєві, Кропивницькому, Херсоні та інших містах

Поділитися: