DURACELL

Duracell – всесвітньо відомий і дійсно провідний виробник спеціальних і лужних батарейок. З початку, батарейки продавалися під брендом Меллорі, а 1965 був створений Дюрасел. В цьому ж році вироби надійшли в світ разом з фотоапаратами Agfa, Kodak і Polaroid.

Вироби Duracell були частиною космічної програми Apollo 11 в 1969 році, і фактично стали першими батарейками на місяці. Уже через два роки батарейки Duracell активно рекламувалися по телебаченню. А незабаром світ побачив талісман компанії – зайця, який до цих пір займає це почесне місце.

Duracell: завжди в дії

Купити батарейки Duracell гуртом потрібно вже з тієї причини, що це бренд зі світовим ім’ям і їх вироби є кращими з кращих. По-друге, за якістю вироби не просто відповідають стандарту ISO 9000, а навіть перевершують потрібні показники.

Батарейки Duracell гуртом купують і рекомендують найбільші виробники портативних пристроїв, іграшок, слухових апаратів та іншого. Ще одним важливим аспектом якості торгової марки є те, що вже більше 10 років на виробництві не використовуються важкі метали.

Компанія прагне до нових вершин і постійно вдосконалює свою продукцію. Останньою розробкою стала лінійка Turbo Max, яка є найпотужнішою серед лужних батарейок.

ПІК: купуйте товар тільки від кращих брендів

Як офіційний дистриб’ютор Duracell на півдні України, ПІК ексклюзивно пропонує вироби бренду за ціною від виробника. Клієнти можуть замовляти товар в необмеженій кількості та при цьому отримати швидку доставку.

ПІК пропонує широкий асортимент різних товарів для будівництва і господарства. У нас представлені бюджетні вироби та товар преміум сегменту. Телефонуйте за номером 0 800 21 88 21, щоб проконсультуватися з менеджером або приєднатися до дилерської мережі ПІК.

Дистриб’ютором Duracell на півдні України виступає Компанія ПІК, яка пропонує придбати спеціальні та лужні батарейки гуртом в Одесі, Миколаєві, Кропивницькому, Херсоні та інших містах

Поділиться:

Меню