DISTAR

Заснована в 1994 році, компанія Distar стабільно лідирує на східноєвропейському ринку виробництва інструменту із застосуванням алмазних технологій. На всіх етапах розвитку компанія веде політику інвестування у виробничу базу та вдосконалює продукцію. Distar виробляє товари для спеціалізованих і побутових потреб: ручного та промислового устаткування, для вирішення будівельних і демонтажних завдань.

Немає ніяких перешкод, потрібні тільки якісні інструменти

Асортимент Ді-Стар це повний діаметральний діапазон:

  • Відрізних алмазних кругів 1А1RS, 1A1RSS, TURBO;
  • Фрез і свердел для плиткорізів, швонарізчиків, бензорізів і шліфмашин ФАТ-С GRINDEX, ФАТ-С RAPTOR, ФАТ-С МШМ.

Коло Дістар купити оптом можна для сухих і мокрих прийомів свердління, шліфування і пиляння:

  • Каменю;
  • Кераміки;
  • Бетону;
  • Дерева;
  • Композитних матеріалів.

Власні виробничі площі та співробітництво з найбільшими постачальниками сировини та обладнання дозволяють Distar гуртом реалізовувати свою продукцію під різними торговими марками.

Широка мережа регіональних представництв у всіх великих обласних центрах дозволяє Distar придбати гуртом в будь-якому регіоні. Офіційний дистриб’ютор Distar на півдні України – компанія ПІК, найбільший імпортер будівельних і господарчих товарів. Маючи в своєму розпорядженні власний автопарк різної вантажопідйомності, ПІК гарантує безкоштовну доставку вантажу в будь-населені пункти Кропивницької, Миколаївської, Одеської, Херсонської та інших областей. Всі товари проходять контроль на наявність дефектів, а роботизовані системи навантаження гарантують цілісність і збереження на етапі формування замовлення і під час транспортування.

Дистриб’ютором Distar на півдні України виступає Компанія ПІК, яка пропонує придбати алмазний інструмент гуртом в Одесі, Миколаєві, Кропивницькому, Херсоні та інших містах

Поділиться:

Меню