COLGATE

Colgate – міжконтинентальний бренд, який відомий всім найкращими зубними пастами. Торгова марка належить корпорації Colgate-Palmolive Company, яка бере свій початок з далекого 1806 року.

Зубні пасти Colgate надійшли в продаж в 1897 році. Колгейт стали першими, хто почав випускати зубну пасту в тюбиках. Тоді тюбики виготовлялися з олов’яних сплавів.

Широкий асортимент засобів по догляду за зубами визнаний світовими асоціаціями стоматологів та адміністраціями з питань здоров’я і харчування в США та Європі.

Colgate – професійний догляд за зубами

Продукцію Colgate гуртом закуповують багато магазинів, які займаються продажем парфумерії та засобів по догляду за тілом, аптеки і супермаркети. Компанія створила безліч товарів, які об’єднуються в кілька категорій:

  • Зубні пасти;
  • Ополіскувачі для рота;
  • Зубні щітки
  • Дитяча зубна паста;
  • Професійна лінійка паст;
  • Зубні нитки.

Як офіційний дистриб’ютор Colgate на півдні України, ПІК пропонує найвигідніші умови закупівель товару за ціною від виробника. Кожен клієнт ПІК обов’язково отримує доступ до величезного асортименту товарів і найкращим послуг.

ПІК – кращий постачальник товарів для бізнесу

Купити засоби Colgate гуртом за найкращою ціною можна в ПІК. Безпосередньо співпрацюючи з виробником, ми пропонуємо тільки сертифікований товар, який відповідає стандартам світової якості.

Приєднуйтесь до дилерської мережі ПІК, щоб активно розвивати бізнес і поповнювати свій асортимент якісними товарами. Телефонуйте за номером 0 800 21 88 21, щоб дізнатися подробиці про співпрацю.

Дистриб’ютором Colgate на півдні України виступає Компанія ПІК, яка пропонує придбати засоби для догляду за зубами гуртом в Одесі, Миколаєві, Кропивницькому, Херсоні та інших містах

Поділиться:

Меню