CAMAY

Camay – французький парфумерний бренд зі світовим ім’ям, який почав свою роботу в місті Грассе з 1926 року.

Бренд пропонує парфумерію преміум класу для жінок. Продукція представлена в декількох колекціях, в які входять:

  • Гелі для душу;
  • Туалетне мило;
  • Рідке мило;
  • Дезодоранти: твердий, роликовий, аерозоль.

Гелі та мило Camay гуртом купують для роздрібного збуту в парфумерних і господарських магазинах, а також великих супермаркетах.

Camay: вишукані французькі аромати

В основі продукції Камей лежать преміальні інгредієнти та композиції вищої якості. Так як продукція добре відома в усьому світі, вона користується широкою популярністю серед жіночої половини населення.

Постійне впровадження нових ароматів і удосконалення старих дозволило підкорити дам по всьому світу. Так бренд зумів роздобути багатомільйонну армію прихильниць, які обрали його за якісну парфумерію.

Продукцію Camay можна купити гуртом в ПІК. Як офіційний дистриб’ютор Camay на півдні України, ми пропонуємо найвигідніші умови закупівлі товару та кращий сервіс.

Парфумерія та засоби по догляду за тілом в ПІК: асортимент від якого не можна відмовитися

Якщо ви шукайте надійного постачальника для свого парфумерного або господарського магазину – ПІК пропонує широкий асортимент продукції по догляду за тілом. До покупки доступні вироби від кращих зарубіжних брендів і виробників.

Клієнтам, які приєдналися до дилерської мережі ПІК, доступна можливість купувати кращі товари за найнижчими цінами. Ми пропонуємо доставку власним автопарком в будь-яку точку південних областей. Також доступна безкоштовна доставка.

Деталі про співпрацю і доставку дізнавайтеся за номером 0 800 21 88 21 або заповнюйте форму нижче, щоб стати дилером ПІК.

Дистриб’ютором Camay на півдні України виступає Компанія ПІК, яка пропонує придбати парфумерію гуртом в Одесі, Миколаєві, Кропивницькому, Херсоні та інших містах

Поділиться:

Меню