БЕТОНОЗМІШУВАЧІ SCHÖPFER®

  1. Головна
  2. БЕТОНОЗМІШУВАЧІ SCHÖPFER®

Бетонозмішувачі серії MXR від ТМ SCHÖPFER®

Бетонозмішувачі серії MXR від ТМ SCHÖPFER® ідеально підходять для замішування бетону та інших будівельних сумішей. Завдяки легкій та напрочуд міцній опорній рамі бетонозмішувачі мають достатню робочу висоту та компактні розміри, а колеса роблять всю конструкцію мобільною, що дає змогу переміщувати змішувач ближче до місця ремонту та навіть в середину приміщень, як для роботи, так і зберігання.

Бетонозмішувачі серії  MXR обладнані штурвалом для встановлення та фіксування кута нахилу ємності бетонозмішувача, як для завантаження матеріалів, так і для висипання готових розчинів у тачку або на брезент.

Місткість бетонозмішувача серії  MXR може бути 125, 140, 160, 180 та 200л. Ємність обертається на 360 градусів зі швидкістю 23-30 обертів на хвилину за допомогою електродвигуна потужністю 550-850w (в залежності від моделі). Такий асортимент змішувальних ємностей дає користувачам можливість підібрати бетонозмішувач саме під свої потреби — будь то ремонт під’їзної дороги, будівництво стіни чи закладка фундаменту. Електричний бетонозмішувач серії MXR від ТМ SCHÖPFER® завжди допоможе виконати роботу якісніше, швидше і легше.

Легка та мобільна конструкція бетонозмішувача збереже від зайвого навантаження вашу спину, а подвійні лопаті для швидкого змішування гарантують, що бетонозмішувачі серії MXR від ТМ SCHÖPFER® завжди готуватимуть для ваших потреб однорідну, якісно перемішану суміш.

Компанія ПІК пропонує придбати бетономішалки гуртом в Одесі, Миколаєві, Кропивницькому, Херсоні та інших містах

Поділиться:

Меню