Бетономішалки SCHÖPFER

  1. Головна
  2. Бетономішалки SCHÖPFER

Бетонозмішувачі серії MXR від ТМ SCHÖPFER®

Бетонозмішувачі серії MXR від ТМ SCHÖPFER® ідеально підходять для замішування бетону та інших будівельних сумішей. Завдяки легкій та напрочуд міцній опорній рамі бетонозмішувачі мають достатню робочу висоту та компактні розміри, а колеса роблять всю конструкцію мобільною, що дає змогу переміщувати змішувач ближче до місця ремонту та навіть в середину приміщень, як для роботи, так і зберігання.

Бетонозмішувачі серії  MXR обладнані штурвалом для встановлення та фіксування кута нахилу ємності бетонозмішувача, як для завантаження матеріалів, так і для висипання готових розчинів у тачку або на брезент.

Місткість бетонозмішувача серії  MXR може бути 125, 140, 160, 180 та 200л. Ємність обертається на 360 градусів зі швидкістю 23-30 обертів на хвилину за допомогою електродвигуна потужністю 550-850w (в залежності від моделі). Такий асортимент змішувальних ємностей дає користувачам можливість підібрати бетонозмішувач саме під свої потреби — будь то ремонт під’їзної дороги, будівництво стіни чи закладка фундаменту. Електричний бетонозмішувач серії MXR від ТМ SCHÖPFER® завжди допоможе виконати роботу якісніше, швидше і легше.

Легка та мобільна конструкція бетонозмішувача збереже від зайвого навантаження вашу спину, а подвійні лопаті для швидкого змішування гарантують, що бетонозмішувачі серії MXR від ТМ SCHÖPFER® завжди готуватимуть для ваших потреб однорідну, якісно перемішану суміш.

Бетономішалки SCHÖPFER : будівельний інструмент європейського рівня

Бетономішалки SCHÖPFER – затребуваний будівельний агрегат, який відрізняється високими технічними характеристиками і відмінною працездатністю.

Компанія пропонує широкий асортимент бетономішалок для малих і середніх будівельних проектів (обсяг бака від 125 до 180 л). За типом конструкції доступні вінцеві та редукторні моделі, кожна з яких має свої особливості.

Переваги бетономішалок SCHÖPFER :

  • Оптимальна потужність. Для того, щоб суміш вийшла якісною, агрегат повинен мати гарну потужністю. Наприклад, для бетономішалки на 140 літрів оптимальна потужність – 550 Вт;
  • Мобільність. До покупки доступні бетонозмішувачі візкового типу, які легко транспортувати по будівельного об’єкта;
  • Міцний корпус. Корпус всіх пристроїв виготовлений з міцного металу та покритий полімерною фарбою. Двигун закритий кожухом, що запобігає потраплянню бруду і частинок суміші всередину;
  • Функціональність. SCHÖPFER пропонує редукторні і вінцеві моделі бетонозмішувачів, які призначені для швидких і тривалих робіт.
Компанія ПІК пропонує придбати бетономішалки гуртом в Одесі, Миколаєві, Кропивницькому, Херсоні та інших містах

Поділитися: