BALAKLIA

Balaklia – торгова марка харківського підприємства “Балаклійський шиферний Завод”, яка займається виробництвом азбестоцементних покрівельних матеріалів.

Шифер Balaklia є одним з найбільш якісних в Україні. Сучасне виробництво, в якому використовуються лінії з вакуумним хвилювальником і автоматичним регулюванням листа дозволяє створювати шифер екстра-класу.

Компанія ексклюзивно володіє лабораторією, яка контролює параметри сировини на вході та вже готових виробів. Такою лабораторією не володіє поки жодна компанія з виробництва шиферу.

Балаклія: якісна покрівля за доступною ціною

Шифер вже давно використовується в нашій країні і заслужив довіру багатьох споживачів. Незважаючи на достаток інших покрівельних матеріалів, багато хто воліє купувати шифер Balaklia для створення міцної, а головне, недорогої покрівлі.

Компанія пропонує такі види матеріалів:

  • Шифер стандартний 8 хвиль;
  • Шифер кольоровий 8 хвиль;
  • Плоскі азбестоцементні листи.

Вироби Balaklia купити гуртом можна для створення покрівель, огороджень, посилення траншей і стін. Кольоровий шифер є запатентованим матеріалом компанії, він яскраво виділяється на “сірому тлі” аналогічних матеріалів.

Купуємо тільки якісну покрівлю в ПІК

Дилери ПІК отримують унікальну можливість купувати будь-який товар за ціною від виробника, так як компанія є офіційним дистриб’ютором Balaklia на півдні України.

Крім цього, ПІК пропонує скористатися величезним асортиментом будівельних і господарських товарів, який налічує понад 20 тисяч позицій.

Телефонуйте за номером 0 800 21 88 21, щоб приєднатися до дилерської мережі ПІК і успішно розвивати свій бізнес.

Дистриб’ютором Balaklia на півдні України виступає Компанія ПІК, яка пропонує придбати азбестоцементні покрівельні матеріали гуртом в Одесі, Миколаєві, Кропивницькому, Херсоні та інших містах

Поділиться:

Меню