ARMSTRONG

Armstrong World Industries, Inc. за свою 150-річну історію на світовому ринку став загальною назвою, міцно закріпивши за собою звання лідера виробництва акустичних стельових, стінних і підлогових покриттів, що мають необхідні енергозберігаючі та звукопоглинальні властивості.

Європейські сертифікати якості продукції ISO 14001 та ISO 9001 гарантують надійність і екологічність. Для клієнтів компанії працює повний спектр технічної та експертної підтримки, розроблене спеціалізоване програмне забезпечення.

Дистриб’ютором Armstrong на півдні України виступає Компанія ПІК, яка пропонує придбати стельові системи гуртом в Одесі, Миколаєві, Кропивницькому, Херсоні та інших містах

Простір може бути геніальними

Корпорація Армстронг пропонує універсальні рішення в обробці і декоруванні житлових, офісних, торгових приміщень, санітарних кімнат, розважальних центрів, закладів громадського харчування та медичних установ:

  • Ultima +
  • Perla OP
  • Metal Baffles
  • AXIOM
  • OPTIMA Curved Canopy і ін.

Це дає можливість в найкоротші терміни створювати гарний простір і заощаджувати кошти.

Armstrong гуртом пропонує дизайнерські безпечні системи обробки, стійкі до вогню і сейсмічної активності, що дозволяють контролювати мікроклімат і акустику в приміщеннях. Панелі різних розмірів з мінеральних волокон і металу, втілюють в життя складні фантазійні композиції у будь-яких площинах.

Armstrong придбати гуртом в південних регіонах України пропонує компанія ПІК – офіційний дистриб’ютор Armstrong. Безкоштовна доставка силами власного сучасного автопарку гарантує збереження вантажу на всіх етапах його формування і транспортування. Товар проходить перевірку на наявність дефектів.

Поділиться:

Меню