AQUAMAST

AquaMast – дочірня торгова марка корпорації ТехноНІКОЛЬ. Під маркою бренду випускаються покрівельні та гідроізоляційні бітумні мастики.

ТехноНІКОЛЬ – один з найбільших виробників покрівельних, тепло- і гідроізоляційних матеріалів. Продукція широко використовується в комерційному секторі та для приватного житлового будівництва. Представництва компанії розташовуються в Росії, Індії, Італії, Польщі.

Бітумна мастика для ізоляції: надійне джерело прибутку

Продукція Аквамаст знаходить застосування при ізоляційних роботах покрівлі та фундаменту. Купити мастику AquaMast гуртом – означає придбати якісний товар, який користується популярністю у всьому світі.

Бренд пропонує широкий асортимент продукції:

  • Бітумний праймер;
  • Мастика для гідроізоляції фундаменту;
  • Мастика для гідроізоляції покрівлі;
  • Мастика для приклеювання матеріалів на бітумній основі;
  • Антикорозійний склад на бітумній основі.

Продукцію AquaMast купити гуртом можна в ПІК. Ми пропонуємо закупівлю товарів в будь-якому обсязі за ціною від виробника. Клієнти можуть розраховувати на докладну консультацію кваліфікованого менеджера з будь-якого виду продукції.

ПІК – самий надійний постачальник ізоляційних і покрівельних матеріалів

ПІК – офіційний дистриб’ютор AquaMast на півдні України. Компанія пропонує кожному клієнту великий асортимент товарів для будівництва і господарства (понад 20 тисяч).

Великі склади та налагоджена система логістики дозволяє проводити швидке відвантаження і доставку замовлень. Незалежно від тоннажності, замовлення буде доставлене в обумовлений час, завдяки сучасному автопарку компанії.

Телефонуйте за номером 0 800 21 88 21 щоб приєднається до дилерської мережі ПІК і користуйтеся найвигіднішими умовами закупівель та сучасним сервісом.

Дистриб’ютором AquaMast на півдні України виступає Компанія ПІК, яка пропонує придбати покрівельні та гідроізоляційні бітумні мастики гуртом в Одесі, Миколаєві, Кропивницькому, Херсоні та інших містах

Поділиться:

Меню