APRO FIXING SYSTEMS

Apro Fixing Systems – торгова марка, яка займається виробництвом кріплення широкого застосування, побутових товарів та інструментів.

У торговий кейс компанії входять:

  • Кабельний кріплення;
  • Такелаж;
  • Кріплення для труб;
  • Кріплення для шлангів;
  • Ізоляційні матеріали.

Компанія регулярно відвідує виставки (Аква-Терм Київ, Elcom Ukraine 2017 і т. д.) та рекламує свою продукцію українським і зарубіжним покупцям.

Перевірки на відповідність якості, що регулярно проводяться на виробництві, проходять не тільки кінцеві продукти, а й сировина.

Apro: якісне кріплення широкого профілю

Компанія Апро також надає рекламні матеріали та презентації товару, також вони проводять навчання менеджерів по кожному типу продукції.

Кріплення Apro купити оптом можна для декількох цілей:

  • Постачання будівельного об’єкта;
  • Роздрібний продаж кріплення в будівельному або господарському магазині.

Завдяки ряду відмінних характеристик: вогнетривкість, максимальний момент затяжки, межа розриву, стійкість до агресивних речовин, зробили продукцію бренду вельми затребуваною.

Купити кріплення Apro гуртом найкраще в ПІК, так як ми являємося офіційним дистриб’ютором Apro на півдні України.

Потрібен надійний постачальник кріплення? Широкий асортимент і кращі ціни в ПІК

Кожен клієнт ПІК може купувати товар за ціною від виробника. Великий асортимент товарів (більше 20 тисяч) включає в себе не тільки кріплення, але і будівельні матеріали для всіх етапів робіт.

Доставка замовлень здійснюється власним автопарком компанії. Спеціальна вантажна техніка та великотоннажні вантажівки здатні впоратися навіть з дуже об’ємними вантажами.

Приєднатися до дилерської мережі ПІК можна зателефонувавши за номером 0 800 21 88 21.

Дистриб’ютором Apro Fixing Systems на півдні України виступає Компанія ПІК, яка пропонує придбати кріплення широкого застосування та інструмент гуртом в Одесі, Миколаєві, Кропивницькому, Херсоні та інших містах

Поділиться:

Меню