АЛМАЗ-ПРЕС

Алмаз-Прес – російський виробник високотехнічних композитів з полімерів. Компанія успішно працює вже більше 9 років і встигла зарекомендувати себе як надійний партнер.

Алмаз включає в себе торгову і виробничу компанію, що дозволяє їм реалізовувати товар власного виробництва за найкращою ціною. Виробник дає гарантію на всю лінійку продукції та надає можливість резервування товару.

Компанія максимально адаптувала продукцію під використання в побуті і для ремонту автомобілів. Робота з клейовими масами не вимагає залучення фахівців.

Клей Алмаз-Прес: універсальний, надміцний, економічний

Холодне зварка Алмаз-Прес має широкий спектр застосування: для обробки пластикових, дерев’яних, металевих, скляних, кам’яних та інших виробів. Подібна універсальність сприяє тому, що товар буде затребуваний в господарстві, при ремонті і на СТО.

Продукцію Алмаз-Прес гуртом купують для реалізації в господарських магазинах, де вона може замінити аналоги, що надходять з азіатського ринку. За ціною і якістю товар цієї торгової марки має кращі показники.

В асортимент компанії входять декілька різновидів клею:

  • Універсальний;
  • Для робіт по дереву;
  • Для ремонту авто;
  • Зі сталевим наповнювачем;
  • Для ремонту сантехніки.

Клей Алмаз-Прес купити гуртом можна в ПІК. Кожен замовник отримує тільки найкращі ціни, а також безкоштовну доставку по Кропивницькій, Миколаївській, Херсонській і Одеській областях.

Найбільший асортимент полімерних клеїв в ПІК

Клієнти можуть купувати товар за ціною від виробника, так як ПІК – офіційний дистриб’ютор Алмаз-Прес на півдні України. До замовлення доступно необмежена кількість продукції, яка буде доставлена автопарком компанії.

Менеджери ПІК- кваліфіковані фахівці, які досконально знають ринок будівельних матеріалів. Ви можете розраховувати на докладну консультацію по будь-якій товарній позиції.

Заповніть форму нижче щоб приєднатися до дилерської мережі ПІК і отримати доступ до великого асортименту товарів для будівництва і господарства.

Дистриб’ютором Алмаз-Прес на півдні України виступає Компанія ПІК, яка пропонує придбати клей гуртом в Одесі, Миколаєві, Кропивницькому, Херсоні та інших містах

Поділиться:

Меню