АЛЕАНА

Алеана – великий український виробник пластикових виробів. Компанія працює в чотирьох напрямках: товари для кухні, пластикові меблі, для дому й саду.

На виробництві застосовуються ТПА верстати останнього покоління від компанії LS Cable, а також кращі імпортні матеріали. Продукція Алеана міцна, гіпоалергенна, нетоксична та сертифікована за стандартом ISO 9001: 2008.

Вироби з кращого пластика від Алеана

Пластикові меблі вже давно присутні на ринку та являють собою легку й бюджетну заміну громіздким, а іноді важким меблям. Вона часто використовується для створення літніх терас або облаштування сезонних кафе, наприклад біля моря. Господарчі товари з пластика також користується попитом завдяки низькій ціні та своїй різноманітності.

Товари для дому Алеана виділяються на фоні аналогічних товарів інших брендів тим, що компанія задіє дизайнерську роботу на виробництві. Тому вироби, крім кольору, відрізняються формами та розписом.

Популярну серед споживачів продукцію Алеана закуповують гуртом багато господарських магазинів. Низька ціна і великий асортимент товарів приваблює покупців.

В каталозі пластикових виробів представлені:

  • Пластикові меблі;
  • Побутові товари;
  • Товари для кухні;
  • Товари для саду та городу;
  • Товари для дітей.

Всю продукцію з каталогу ТМ Алеана купити гуртом можна в ПІК. Замовники можуть здійснювати покупки будь-якого обсягу за найвигіднішою ціною на півдні України.

Вигідний гурт господарчих товарів Алеана в ПІК

ПІК – офіційний дистриб’ютор Алеана в південному регіоні. Компанія пропонує взаємовигідні умови співпраці, якісний сервіс та великий асортимент товарів.

ПІК здійснює своєчасну доставку вантажів будь-якої тонажності, завдяки власному автопарку. Для населених пунктів Одеської, Кропивницької, Херсонської та Миколаївської областей доставка безкоштовна.

Щоб приєднатися до дилерської мережі ПІК або отримати інформацію про асортимент, телефонуйте: 0 800 21 88 21.

Дистриб’ютором Алеана на півдні України виступає Компанія ПІК, яка пропонує придбати пластикові вироби гуртом в Одесі, Миколаєві, Кропивницькому, Херсоні та інших містах

Поділиться:

Меню