Agreen

Agreen – український виробник агроволокна і сіток для сільського господарства. Компанія вже 10 років є лідером на ринку агропокриттів України. Агроволокно Agreen постійно закуповують великі та дрібні сільськогосподарські підприємства. Компанія співпрацює з фахівцями в галузі сільського господарства, що дозволяє дізнаватися нові тенденції і покращувати якість продукції.

Зберігаємо урожай та підвищуємо прибуток разом з Agreen

Нові тенденції в сільському господарстві викликали активний перехід на професійне вирощування овочів і фруктів. Фермерські господарства швидко підхоплюють нові технології вирощування, тому попит на агропокриття зростає з кожним роком.

Купівля виробів Agreen гуртом дозволить реалізовувати волокна і сітки не тільки великим підприємствам, але й дрібним фермерам та дачникам.

Компанія виробляє:

  • Покривне агроволокно. Захищає рослини від заморозків, вітру, граду комах і птахів. Оптимізує температуру і вологість під покриттям.
  • Мульчувальне агроволокно. Застосовується для захисту грядок від бур’янів. Гарно пропускає воду, не дозволяє плодам лежати на землі та псуватися. Сприяє прогріванню грунту та ранньому сходу рослин.
  • Сітки затінюючі. Стабілізують температуру в теплиці, захищають плівкові покриття від пошкоджень.
  • Сітки шпалерні. Дозволяють організувати вертикальне вирощування, яке спрощує догляд за рослинами, а плоди не псуються від контакту з грунтом.

Затінюючі та шпалерні сітки Agreen можна купити гуртом в ПІК. Замовник отримує можливість купити найкращі товари за найвигіднішою ціною на півдні України. Персональний менеджер надасть інформацію про асортимент та поточні акції.

Кращі ціни на гурт продукції Agreen в ПІК

ПІК – офіційний дистриб’ютор Agreen в південному регіоні. Доставка замовлень будь якої тонажності здійснюється власним автопарком ПІК. Для населених пунктів Одеської, Кропивницької, Миколаївської та Херсонської областей доставка безкоштовна.

Приєднуйтесь до дилерської мережі ПІК, заповнивши форму нижче на сторінці, та отримуйте доступ до величезного асортименту та взаємовигідних торгових умов. Детальніше за номером 0 800 21 88 21.

<div style=”font-size: 16px; line-height: 1.5em;”>Дистриб’ютором Agreen на півдні України виступає Компанія ПІК, яка пропонує придбати агроволокно гуртом в Одесі, Миколаєві, Кропивницькому, Херсоні та інших містах</div>

Поділиться:

Меню